Katarzyna Cichopek to nie tylko znana i lubiana aktorka. To także jedna z gwiazd, słynących ze świetnego stylu. Jej konto na Instagramie śledzi prawie pół miliona osób. Teraz wszyscy zachwycili się brzuszkiem celebrytki!

Każde zdjęcie, jakie Cichopek publikuje na Instagramie, budzi silne emocje. Fanki śledzą jej styl ubierania się i nowinki modowe, jaki pokazuje aktorka. Tym razem jednak gwiazda pochwaliła się czymś zupełnie innym.

Katarzyna Cichopek chwali się brzuszkiem na Instagramie

Cichopek od dłuższego czasu pracuje nad wyglądem swojej sylwetki pod czujnym okiem trenerów. Regularnie bierze udział w treningach. Niedawno opublikowała zdjęcie w stroju sportowym. Czy regularne ćwiczenia przyniosły efekt?

Kasia Cichopek w czerwcu pochwaliła się, że treningi i dieta pozwoliły jej schudnąć od stycznia 6 kilogramów. Dodała też wtedy motywująco: „Nigdy nie jest za późno, żeby zrobić pierwszy krok”.

Kolejne zdjęcia Cichopek, pokazujące efekty jej pracy nad ciałem, pojawiły się jesienią. Ostatnio wrzuciła Instastories, na których pochwaliła się, że ćwiczy pod okiem Tomasza Choińskiego.

Choiński to prawdziwy celebryta w swojej branży: mistrz Polski w aerobiku sportowym, instruktor fitness i kulturystyki z ogromnym doświadczeniem, bliski współpracownik Ewy Chodakowskiej. Wiadomo więc, że Kasia Cichopek jest pod dobrą opieką.

Katarzyna Cichopek w obcisłym stroju do treningu wygląda zniewalająco. Widać też, że jest dumna ze swojej ciężkiej pracy i poświęceń – efekty z pewnością osładzają trud wysiłku sportowego. A co wy sądzicie o wyglądzie aktorki?

Katarzyna Cichopek
instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek
instagram.com/katarzynacichopek

Źródło: gazeta.pl, fitness.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa?
2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama.
3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci