Katarzyna Cichopek spędziła z dziećmi wspaniały dzień. Na Instastory gwiazdy wylądowała obszerna relacja. Aktorka pokazała wszystkim zaskakujące dzieło swojej 9-letniej córeczki, które niejednego mogło wprawić w zdumienie. 

Katarzyna Cichopek wie, jak połączyć rolę aktorki, prezenterki, bizneswoman i troskliwej rodzicielki. Swojego czasu wydała nawet kilka poradników dla kobiet, w których zdradzała swoje sekrety na bycie zdrową i pełną energii „sexy mamą”. 

W ostatnich tygodniach jej życie całkowicie się odmieniło. Musiała zmierzyć się nie tylko z perspektywą rozwodu, ale także hejterskimi komentarzami, a mimo to nieustannie starała się cieszyć każdą chwilą. Gwiazda poświęca wiele uwagi swoim dzieciom, a teraz, kiedy pogoda dopisuje coraz bardziej, często zabiera Adama i Helenę na wspólne wycieczki. 

Katarzyna Cichopek pokazała, co zrobiła jej córka. Zaskakujące dzieło 9-latki

Katarzyna Cichopek spędziła wraz z dziećmi kolejny wspaniały dzień. W piątek cała trójka wybrała się do warszawskich Łazienek Królewskich. Aktorka zdradziła, że maj to jej ukochany miesiąc, i nic dziwnego — świeciło piękne słońce, wszędzie było zielono, a w całym parku rozkwitały bzy. 

Nie mogli nie zwiedzić także słynnego pałacu na wyspie. Gwiazda skrupulatnie dokumentowała każdy niezwykły obiekt, a na jej profilu zawitała obszerna relacja. Choć wnętrze budowli z pewnością zrobiło ogromne wrażenie, największe zaskoczenie czekało na zewnątrz. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Okazało się, że aktorka i jej dzieci doświadczyli naprawdę bliskiego spotkania z dziką przyrodą. Udało im się zwabić wiewiórkę, która wspięła się nawet na nogę Helenki. Dziewczynka nieoczekiwanie złapała za aparat i zrobiła zwierzątku zdumiewające zdjęcie. Trudno uwierzyć, że ten kadr rodem z pocztówki został wykonany przez 9-latkę. 

Córce chyba spodobało się fotografowanie, gdyż jej modelką została nawet Katarzyna Cichopek. Trzeba przyznać, że każdy chciałby mieć w rodzinie tak uzdolnionego fotografa. Wygląda na to, że brat aktorki ma poważną konkurencję

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz  
  2. Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji  
  3. Bardzo smutne wieści o stanie zdrowia Jana Nowickiego. Dramat rozgrywa się w domowym zaciszu