Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek pokazała kolejne zdjęcie z urlopu z Kurzajewskim. Aż zrobiło się gorąco, jak nimfa wodna
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 09.10.2022 22:04

Katarzyna Cichopek pokazała kolejne zdjęcie z urlopu z Kurzajewskim. Aż zrobiło się gorąco, jak nimfa wodna

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
for. instagram.com/katarzynacichopek

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek przebywają na wspólnym urlopie — już oficjalnie, jako zakochana para. Na ich profilach pojawiają się kolejne relacje, a teraz aktorka zachwyciła gorącą fotografią, prosto z lazurowej wody. Przy okazji podzieliła się wymownym komentarzem do całej sytuacji. 

Wygląda na to, że wspólny wyjazd prezenterów „Pytania na śniadanie” nabiera tempa. Wcześniej Katarzyna Cichopek pokazywała chwile wyciszenia i modlitwy, a teraz pełnymi garściami czerpie z niespodziewanego urlopu. Teraz pokazała się w wyjątkowo gorącej odsłonie. Maciej Kurzajewski robił za fotografa?

Katarzyna Cichopek niczym wodna nimfa, takie widoki ma Maciej Kurzajewski? Wymowny komentarz aktorki

Katarzyna Cichopek do końca życia nie zapomni swoich 40. urodzin. Życzenia spływały lawinami, odwiedziła Ziemię Świętą, a ponadto wszystko — nareszcie zrzuciła z siebie ciężar tajemnicy oficjalnie ogłaszając swój związek z Maciejem Kurzajewskim. Teraz może już — tak, jak inne gwiazdy — chwalić się zdjęciami z ukochanym.

Od piątku na Instagramie aktorki pojawiają się zachwycające fotografie i relacje, ukazujące piękno Izraela. Zakochani zwiedzili Jerozolimę, raczyli się smakołykami i kawą w hotelu, aż wreszcie wylądowali nad Morzem Martwym.

Fani zaniemówili z wrażenia, kiedy zobaczyli kadr niczym ze snu — Katarzyna Cichopek pławiła się w lazurowej wodzie, a nad sobą miała czyste, błękitne niebo. Dzięki zasoleniu utrzymywała się na powierzchni, jakby wypoczywała na niewidzialnym leżaku, a nad spokojną taflą teatralnie trzymała kawałek gazety.

Ten błogi obrazek był niczym kontra do burzy, jaką w mediach wywołał osobliwy „coming out” pary. Nic dziwnego, że gwiazda pokusiła się o krótki, wymowny komentarz w stosunku do całej sytuacji.

– No, nie mogę uwierzyć w to co czytam… – skwitowała.

Fani radzą, by skupiła się na wypoczynku i regeneracji i nie przejmowała hejtem. Pytają też o powrót do Polski. Wielu chciałoby już widzieć „zakochanych z TVP” na planie „Pytania na śniadanie”. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Paulina Smaszcz znów atakuje Cichopek i Kurzajewskiego. Wdała się w pyskówkę z fanami
  3. Wielka radość w rodzinie Cugowskich. Piotr Cugowski ma powód do świętowania