Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych aktorek i prezenterek. Wiadomo, że gwiazda ma bardzo bliski kontakt ze swoją rodziną, co wielokrotnie miało swoje odzwierciedlenie w ostatnich miesiącach. Mimo to bliscy rzadko pojawiają się na jej zdjęciach. Teraz jednak zrobiła wyjątek. 

W ostatnich, niezwykle trudnych miesiącach, Katarzyna Cichopek mogła liczyć na pełne wsparcie najbliższych. Brat i bratowa stali się powiernikami jej uczuć i sekretów, jednak wiadomo, że mogła także liczyć na rodziców, choć na temat ich samych wiadomo niewiele. 

Oboje nie lubią być w centrum zainteresowania, nigdy nie towarzyszą córce w blasku fleszy — zamiast tego, wolą cieszyć się spokojnym życiem na emeryturze, a wolny czas poświęcać dzieciom i ukochanym wnukom. 

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z ojcem. Wzruszająca fotografia otrzymała piękny podpis

Postacie rodziców pozostają więc niemałą tajemnicą, jeśli chodzi o gwiazdę. Wiadomo jednak, że gdy na początku roku, po ogłoszeniu rozstania z Hakielem media rzuciły się na aktorkę, jej obrońcą i wsparciem okazał się ojciec, najważniejszy mężczyzna w jej życiu.  

Mimo napiętego grafiku Katarzyna Cichopek znalazła chwilę dla ukochanego rodzica. Z okazji Dnia Ojca dała mu wielki uścisk, złożyła życzenia, a na Instagramie pokazała wzruszającą fotografię, na której trzymała jego dłoń. Podkreśliła, że jest on „najlepszym tatą na świecie”. 

Moja ukochana złota rączka. Tatusiu, jesteś najlepszym mężczyzną i fantastycznym ojcem. Od dziecka mocno mnie trzymasz za rękę i nie pozwalasz upaść. Kocham cię! – napisała. 

Zdjęcie doskonale oddało niezwykle silną więź, łączącą aktorkę i jej rodzica. Nawet pomimo tego, że nie zobaczyliśmy twarzy mężczyzny, ich splecione palce i poruszające słowa gwiazdy były niezwykle wymowne. 

Rodzice przez całe życie kibicowali gwieździe w jej drodze do spełniania marzeń. Nie wiemy o nich wiele, jednak w wywiadach Katarzyna Cichopek podkreślała, że oboje są dla niej wielkimi autorytetami, i że jest wdzięczna, że przyszła na świat w takiej rodzinie. 

Stanowią dla mnie wzór. Chciałam stworzyć taki dom, w jakim sama wzrastałam, pełen ciepła, miłości, przytulania – mówiła w rozmowie z „Pomponikiem”.  

Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda wylądowała w wannie Macieja Dowbora, jest nagranie. Prezenter musiał się tłumaczyć
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą? 

 

 

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata.