Katarzyna Cichopek dodała zdjęcie, które zdradza, z kim spędza tegoroczną majówkę. Aktorka pochwaliła się nim na swoim profilu na Instagramie. Fani nie szczędzą jej negatywnych komentarzy.

Gwiazda dodała zdjęcie z ukochaną córką Helenką. Niestety, jej obserwujący nie są zachwyceni najnowszym postem aktorki. Jakie komentarze można znaleźć pod fotografią?

Katarzyna Cichopek pochwaliła się, z kim spędza majówkę

Aktorka znana z serialu „M jak Miłość” jest obecnie jedną z najgorętszych polskich gwiazd. Wszystko za sprawą jej niespodziewanego rozwodu z tancerzem Marcinem Hakielem. Od czasu wyznania gwiazdora na temat rzekomej zdrady jego ukochanej, Katarzyna Cichopek zmaga się z wieloma krytycznymi komentarzami.

Teraz aktorka pochwaliła się, z kim spędza czas podczas tegorocznej majówki. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym pozuje wraz z ukochaną córką. Katarzyna Cichopek i jej pociecha siedzą razem na trawie.

Pod postem pojawiło się nie tylko mnóstwo miłych słów, ale też ogrom krytyki. Prowadząca show TVP „Pytanie na Śniadanie” mogła przeczytać kilka nieprzyjemnych zdań na swój temat. Być może jest to spowodowane umieszczoną na fotografii reklamą firmy Primark.

„Rodzinnie, bez reklam w tle.”

„Wystawiać dziecko na pokaz, bo przecież to taki ładny dodatek”

„Mądrości Pani Kasiu… Mądrości…”

„Biedne dziecko” – takie komentarze można znaleźć pod najnowszym zdjęciem na profilu aktorki.

Nie brak jednak osób, które zdecydowały się stanąć po stronie gwiazdy. Jej fani nie rozumieją, czemu ludzie potrafią w taki sposób komentować zdjęciem aktorki i jej córki.

„Pani Kasiu. Proszę się nie przejmować złośliwymi uwagami i usuwać z życia toksycznych ludzi. Dobrej Majóweczki. Pozdrawiam”

„I po co te złośliwości, bez tego nie można chyba żyć. Ile jeszcze jadu siedzi w ludziach” – czytamy na profilu Katarzyny Cichopek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.