Katarzyna Cichopek absolutnie nie zamierza zwalniać. Wręcz przeciwnie, tylko dokłada sobie nowych wyzwań i obowiązków. Niedawno ogłoszono, chociażby, że będzie pełniła rolę jurorki w nowej edycji programu „You can dance”.

W dzisiejszym wydaniu „Pytania na śniadanie” pojawiła się krótka rozmowa z Kasią na temat jej udziału w tanecznym show. Wytłumaczyła, czego można się po niej spodziewać. Jak będzie oceniała uczestników?

Katarzyna Cichopek o roli jurorki w „You can dance”

Choć mogłoby się wydawać, że Katarzyna Cichopek dostała nowy angaż tylko za piękny uśmiech, wcale tak nie jest. Warto zaznaczyć, że aktorka zna się na rzeczy, bo przecież swego czasu wygrała „Taniec z Gwiazdami”. Jej już były partner, Marcin Hakiel, prowadzi kilka akademii tańca, z którymi przez lata Kasia też miała styczność.

We wspomnianej wyżej rozmowie sama zresztą chciała wybronić się, podkreślając swoje kompetencje. Jak przyznała, od dziecka uwielbia tańczyć i ta forma sztuki w mniejszym lub większym stopniu towarzyszy jej przez całe życie. Poza tym sama jest mamą i kocha dzieci, dlatego będzie wiedziała, jak oceniać młodocianych uczestników, by ich nie zniechęcić.

Wiem, ile dzieciaki wkładają pracy w swoje pasje i zainteresowania, więc ja będę dobrym jurorem. Będę starała się zawsze wychwycić to, co najlepsze — wyjaśniła nowa jurorka.

Jednocześnie jednak podkreśliła, że nie zamierza tylko słodzić dzieciakom z „You can dance”. Jeśli te będą popełniały jakieś rażące błędy, również w odpowiedni sposób zwróci na to uwagę. Możemy jednak przypuszczać, że Kasia i tak będzie najłagodniejszą osobą zasiadającą w jury.

„You can dance”: Nie tylko Katarzyna Cichopek jest nową jurorką

Warto zaznaczyć, że przed nadchodzącą edycją doszło do naprawdę pokaźnych roszad, jeśli chodzi o osoby występujące w show. Zmieniły się bowiem nie tylko dwie osoby w jury, ale również prowadząca! Od teraz będzie nią Edyta Herbuś.

Wraz z Katarzyną Cichopek i Augustinem Egurrolą dzieciaki oceniać będzie także Ida Nowakowska. Ta jak najbardziej jest osobą kompetentną do tej roli, bo sama brała udział wiele lat temu w tym show, a ponadto skończyła szkołę baletową.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie poprowadzi nowej edycji „You Can Dance”. Otrzymała inne zadanie
  2. Katarzyna Cichopek pokazała się w bardzo obcisłej sukience. Dopiero teraz widać, jak bardzo schudła
  3. Smutek Grażyny Torbickiej. Przyszłość festiwalu w Kazimierzu pod znakiem zapytania

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl