Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek w piórach i obcisłej kreacji. Fanka zwróciła uwagę na jej zęby, aktorka od razu się wytłumaczyła
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 29.07.2022 15:47

Katarzyna Cichopek w piórach i obcisłej kreacji. Fanka zwróciła uwagę na jej zęby, aktorka od razu się wytłumaczyła

Katarzyna Cichopek
fot. Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Cichopek zapozowała w obcisłej, różowej kreacji, zdobionej piórami. Gwiazda uśmiecha się do apartu, na co zwróciła uwagę jedna z internautek. Poszło o zęby. Aktorka w ekspresowym tempie odpowiedziała na komentarz.

Zdjęcia publikowane przez Kasię w sieci regularnie stają się obiektem westchnień. Pojawiają się jednak komentarze, na które aktorka decyduje się odpowiedzieć lub nawet zdementować. Tak było w tym przypadku.

Katarzyna Cichopek odpowiedziała internautce

Aktorka, prezenterka telewizyjna, ale i influencerka oraz instagramerka nie przestaje być aktywna w sieci. W mediach społecznościowych pojawiają się kolejne zdjęcia, na których Katarzyna Cichopek ochoczo pozuje.

Na najnowszym zdjęciu widzimy artystkę, która przyodziana w różową, opiętą kreacje z piórami opiera się o czerwone cabrio. Dopełnieniem stylizacji okazała się biżuteria i srebrne sandałki na wysokiej szpilce.

Między licznymi komplementami znalazł się komentarz, na który Katarzyna Cichopek odpowiedziała w ekspresowym tempie. Internautka pozytywnie oceniła licówki gwiazdy. Jak się jednak okazało, aktorka posiada naturalne zęby, o czym nie omieszkała poinformować w odpowiedzi na komentarz.

Piękne licówki — napisała internautka.

To natura — odpowiedziała Cichopek.

Co ciekawe, powyższe komentarze szybko zniknęły, jednak nam udało się je uwiecznić.

Internauci nie pierwszy raz podważyli naturalność Kasi

Katarzyna Cichopek wielokrotnie musiała stawiać czoła nieprawdziwym komentarzom. Jakiś czas temu w mediach społecznościowych pojawił się wpis Kasi o uśmiechu.

Życzę Wam miłego dnia. Uśmiechajmy się Kochani, bo śmiech to zdrowie. ???? Śmiech nazywany jest najprzyjemniejszym lekarstwem na świecie. […] Ja się chichram non stop — napisała wówczas Kasia.

Gwiazda musiała zmierzyć się z internautami, którzy posądzili Kasię o licówki. Aktorka wyjawiła wówczas, są to jej naturalne zęby. Dbała o nie bardzo długo, ponieważ przez 3 lata nosiła aparat ortodontyczny.

Komentarze pod zdjęciem Kasi Cichopek

Katarzyna Cichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek znika z Instagrama? Podała powód swojej decyzji
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić