Katarzyna Cichopek zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie w zjawiskowej sukience. W białej i zwiewnej kreacji wyglądała jak anioł. 

Aktorka bardzo często zamieszcza na swoim Instagramie fotografie, w których pozuje w różnych kreacjach. Część z nich jest oczywiście wynikiem współpracy z markami sklepów.

Katarzyna Cichopek w sukni ślubnej?

Gwiazda podjęła się współpracy z jednym ze sklepów z modą damską. Zamieściła w mediach społecznościowych informacje na temat bieżącej promocji. Przy okazji zapozowała w przepięknej sukience.

Wśród przecenionych rzeczy znajdziecie sukienkę ze zdjęcia. Chociaż nie wiem, jak długo będzie w ofercie, bo sama mam na nią chrapkę – napisała w poście.

Kobieca, tiulowa kreacja długości nieco powyżej kolan wspaniale podkreśliła piękne nogi prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. W relacji na Instastries możemy też zobaczyć zdjęcie, na którym pozuje ona na tle namalowanych na ścianie skrzydeł, na którym przypomina anioła.

Kreacja nadaje się nie tylko na randkę czy też spotkanie koktajlowe, ale też na ślub – jest niezwykle ekspresyjna, a jej długość nie powinna być przeszkodą, ponieważ krótkie sukienki ślubne są w modzie nie od dziś.

Do najbardziej kultowych kreacji należą krótkie sukienki, które na swój ślub założyły takie gwiazdy, jak Kourtney Kardashian, Lily Allen, Keira Knightley, Sharon Tate czy Emma Thompson.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek
Fot. instagram.com/katarzynacichopek

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kourtney ❤️ (@kourtneykardash)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki 
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości 
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?