Katarzyna Cichopek zamieściła nagły apel, zwróciła się z poważną kwestią dotyczącą prywatności. Gwiazda powiedziała „dość”, nie zamierza pozwolić, aby jej bliscy narażeni byli na dodatkowy stres.

Nie jest tajemnicą, że w ostatnim czasie Katarzyna Cichopek i jej najbliżsi przechodzą trudny okres. Rozwód oraz liczne afery wokół niego ciągną się już od marca, a gwiazda musi pogodzić obowiązki domowe z zawodowymi, których ostatnimi czasy jest coraz więcej.

Już w sierpniu odbędzie się sprawa rozwodowa, która ma domknąć wszystkie wspólne sprawy byłych partnerów, a tymczasem zainteresowanie mediów nie słabnie. Teraz aktorka straciła cierpliwość.

Katarzyna Cichopek z mocnym apelem. Powiedziała „dość”, chce chronić bliskich

Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znajdują się pod baczną obserwacją ze strony całych mediów. Na Instagramie wciąż zdarzają się pytania o dzieci, które często pozują u boku słynnych rodziców i właściwie dorastały na oczach całej Polski.

Do tej pory aktorce udawało się ukryć przed fleszami swoich rodziców. Nawet z okazji Dnia Ojca, w odróżnieniu od innych sław, nie zapozowała z rodzicem do wspólnego portretu, lecz pokazała enigmatyczne zdjęcie, na którym ściska jego dłoń. Wygląda jednak na to, że w ostatnim czasie miały miejsce pewne nieprzyjemne incydenty.

Apeluję do wszystkich dziennikarzy, wydawców i redaktorów naczelnych, pracujących w mediach o niepublikowanie informacji na temat życia prywatnego moich dzieci i moich rodziców. Robienie im zdjęć z ukrycia i publikowanie ich w mediach uważam za naruszenie prawa i powód do dodatkowych stresów w trudnej obecnie sytuacji rodzinnej – obwieściła.

Nie ulega wątpliwości, że w ostatnim czasie naruszanie prywatności niejednokrotnie miało miejsce, także w przypadku samej gwiazdy, której rozmowa została przecież całkiem niedawno nielegalnie nagrana i przekazana do mediów. Sprawą miały zająć się odpowiednie organy, jednak nie dziwi fakt, że chce uchronić swoich najbliższych przed traumatycznymi doświadczeniami.

Zawsze szanowałam pracę dziennikarzy, chroniąc jednocześnie prawo do prywatności moich bliskich. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wielu z was też ma przecież dzieci – podsumowała.

Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek
fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sanatorium miłości”. Anna otrząsnęła się po tym, jak potraktował ją Piotr, choć przyznaje: „Było to podłe”
    2. Królowe życia”: Edzia przejmuje koronę od Dagmary? Otworzyła firmę, która może być konkurencją dla Kaźmierskiej
  2. Burza pod nagraniem z Viki Gabor. Internauci surowo oceniają nastolatkę: „Makijaż nie wystarczy”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl