Katarzyna Cichopek postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych kilkoma faktami na temat swojego dzieciństwa. Przy tej okazji opowiedziała o swoim starszym bracie, Jacku.

Jacek Cichopek mieszka z rodziną w Warszawie. Z zawodu jest informatykiem, ale jego wielką pasją jest fotografia. Kasia przyjaźni się z jego żoną Karoliną, którą poślubił w 2012 roku.

Katarzyna Cichopek opowiedziała o swoim dzieciństwie

Cichopek postanowiła skorzystać z przerwy między zdjęciami do serialu „M jak miłość” i opowiedzieć fanom co nieco o swoim dzieciństwie. Na Instastories zamieściła relację, w której opublikowała jedno zdjęcie i kilka wspomnień.

Moje dzieciństwo było wspaniałe, wychowałam się w cudownym domu, pełnym miłości i poczucia humoru. Mam starszego brata, który dokuczał mi od zawsze – wyznaje gwiazda z leciutko złośliwym uśmiechem, ale i błyskiem w oku.

Jest moim najlepszym przyjacielem i prawdziwym starszym bratem – dodaje jednak zaraz z uśmiechem, przypominając sobie historię z okresu, kiedy miała 11 lat i wraz z rodzicami zdobyła swój pierwszy wysoki szczyt w Tatrach – Świnicę.

Chciałam mieć takie piękne zdjęcie, pozowane, ja na tle gór. No – i kto jest za moimi plecami? Spójrzcie – rzuca ze śmiechem, pokazując fotografię, na której widzimy, jakim małym łobuziakiem był Jacek.

Na zdjęciu za 11-letnią Kasią stoi Jacek, robiąc minę małego diabełka i kładąc figlarnie palec na ustach – a przy okazji, oczywiście, zasłaniając część malowniczego krajobrazu.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek
Fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dzień Dziecka 2022. Te gwiazdy będą świętować ten dzień po raz pierwszy
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  4. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia