Katarzyna Cichopek jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Aktorka spędza wiele godzin na planie, a i tak zawsze wygląda niesamowicie. Teraz zdradziła prosty trik na promienny wygląd.

Prowadząca show „Pytanie na śniadanie” wyjawiła jeden łatwy sposób na piękne włosy i zdrową cerę. Co więcej, ten trik pomaga odzyskać siły i energię, utracone w ciągu ciężkiego dnia pracy. O co dokładnie chodzi?

Katarzyna Cichopek wyjawiła tajemnicę swojego wyglądu

Gwiazda TVP spełnia się obecnie nie tylko na planie kultowego serialu „M jak miłość”, ale też świetnie odnajduje się w roli prowadzącej program „Pytanie na śniadanie”. To jednak nie koniec sukcesów zawodowych aktorki. Niedawno otrzymała również propozycję objęcia fotelu jurora w tanecznym show „You Can Dance”.

Przy tak napiętym grafiku naprawdę ciężko zadbać o swój wygląd i odpowiedni wypoczynek, a mimo to Katarzyna Cichopek zawsze zaraża uśmiechem i pozytywną energią. Teraz zdradziła prosty trik na promienną cerę i zdrowe włosy, które z powodzeniem stosuje od dłuższego czasu.

Katarzyna Cichopek zdradziła, co robi w każdej wolnej chwili

Okazało się, że kluczem do pięknego wyglądu i pozytywnego nastawienia jest odpowiednia ilość snu. Jak wiadomo, gwiazda programu „Pytanie na śniadanie” z powodu wielu obowiązków zawodowych nie ma czasu na wielogodzinny sen, dlatego znalazła inne rozwiązanie. Katarzyna Cichopek wyznała, że zasypia w każdej wolnej chwili w dowolnym miejscu, w którym akurat się znajduje. Jak sama mówi, jest to najlepszy możliwy patent na piękny wygląd.

– Sen to najlepszy kosmetyk. Jestem śpiochem. Nauczyłam się spać wszędzie i o każdej porze. Krótkie drzemki w ciągu dnia dają mi dużo energii i działają bardzo kojąco na twarz, całe ciało i włosy – wyjawiła aktorka w rozmowie z tabloidem „Fakt”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek ujawniła, co robi, gdy wraca do pustego mieszkania. Zaskakujące wyznanie
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: Jastrząb Post

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.