Katarzyna Dowbor jak każdy z nas odczuwa negatywne skutki pandemii koronawirusa. Mimo że prace nad programem Nasz nowy dom, cały czas trwają, to okoliczności powstawania programu są dla prowadzącej bardzo trudne. Izolacja, wydłużony czas pracy i brak czasu na cokolwiek: – Jest ciężko, ale musimy sobie jakoś w tej sytuacji radzić i walczymy – mówi gwiazda.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak Katarzyna Dowbor znosi czas epidemii koronawirusa
  • Czy trwają prace nad nowymi odcinkami Nasz nowy dom
  • Co Katarzyna Dowbor planuje na święta

Katarzyna Dowbor w swojej codziennej pracy musi radzić sobie z przeciwnościami, jakie spowodował koronawirus. Prowadząca Nasz nowy dom nie czuje się najlepiej z nową rzeczywistością i szczerze przyznaje, że nie jest łatwo. 

Katarzyna Dowbor – realizacja programu Nasz nowy dom

Program Polsatu Nasz nowy dom doczekał się już 12 sezonów. Prowadząca program Katarzyna Dowbor przynosiła nadzieję i rozwiązanie kłopotów wielu rodzinom. Zawsze zmotywowana do pracy i chętna do pomocy nie przestała pracować mimo epidemii koronawirusa. W rozmowie z Lelum dziennikarka przyznała, że praca w tych czasach nie należy do najłatwiejszych:

 Jest ciężko, ale musimy sobie jakoś w tej sytuacji radzić i walczymy. Ja pracuje cały czas w bardzo dużym reżimie sanitarnym. Realizujemy kolejne odcinki „Naszego nowego domu”, więc cały czas jestem w drodze, w hotelu. Produkcja bardzo dba o to, żeby wszyscy byli w maskach, wszyscy dezynfekujemy ręce, pilnujemy tego. Natomiast przez to wszystko dużo trudniej i dłużej się pracuje. Kiedyś to wszystko było takie proste. Po prostu się jechało na plan – tłumaczy gwiazda Polsatu. 

Dodatkowym kłopotem w pracy jest to, że pani Katarzyna Dowbor nie może stykać się ze swoją ekipą, nie dość, że wydłuża to czas pracy, to jeszcze jest bardzo przykrym doświadczeniem:

– Poza tym bardzo smutne jest to, że ja się nie mogę kompletnie z ekipą stykać, konfrontować, więc też jest mi smutno, bo specjalnie dla mnie podstawiają osobne pomieszczenie, albo mam kampera, żebym się nie stykała. Dużo gorzej się pracuje. Ale tak jak mówię, wszyscy mamy obostrzenia, wszyscy musimy to przeżyć, musimy dać sobie z tym radęprzyznaje Katarzyna Dowbor.

Mimo epidemii Katarzyna Dowbor na nic nie ma czasu

Prowadząca Nasz nowy dom przyznaje, że wciąż trwają intensywne prace nad nowymi odcinkami programu. Z tego powodu dziennikarka wciąż ma zapełniony kalendarz. Katarzyna Dowbor nie należy do większości osób, które z powodu epidemii musiały odwołać większość planów zawodowych.

–  Nie mam czasu na nic. Dużo tej pracy i jest przede wszystkim trudniejsza, bo w pełnych obostrzeniach, w pełnym reżimie sanitarnym, w maskach, rękawiczkach więc to wszystko jest trudne – przyznaje gwiazda Polsatu – Tak jak słychać po moim głosie, wczoraj mieliśmy plan i po prostu zmarzłam. Ja na szczęście jestem dosyć odporna – wyjaśnia.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Jakie Katarzyna Dowbor ma plany na święta?

Wszyscy jesteśmy już pewni, że tegoroczne święta będą inne niż wszystkie dotychczas. Obowiązują liczne obostrzenia, a wśród nich prośba premiera o niesnucie planów na ten wyjątkowy czas. Katarzyna Dowbor ma zamiar się do tego dostosować:

– Na święta żadnych wyjazdów, ja już mam dość wyjazdów, ciągle jestem na wyjazdach. Zresztą ja mam tak dużo zwierząt i nie mogę sobie pozwolić na to, żeby wyjechać, bo ktoś nie musi nimi się opiekować. One nie wiedzą, że są święta, muszą jeść. Natomiast absolutnie w najbliższym gronie. Zresztą nie myślę jeszcze o świętach, jest jeszcze dużo czasu – przyznaje Dowbor w rozmowie z lelum.pl.

Dziennikarka nie raz udowodniła, że uwielbia pracować i pomagać, życzymy Katarzynie Dowbor, żeby choć w święta złapała dla siebie trochę oddechu i odpoczynku.

Zobacz zdjęcia:

katarzyna dowbor
fot. kadr z programu nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor jest pełną energii i chęci do działania kobietą. Jako jedna z nielicznych mimo epidemii wciąż ma wypełniony kalendarz.

katarzyna dowbor
fot. kadr programu Nasz Nowy Dom, odcinek 190.

Praca w czasie epidemii wymaga szczególnej ostrożności sanitarnej. Katarzyna Dowbor przyznała, że praca w takich warunkach jest ciężka i bardzo się wydłuża.

katarzyna dowbor
Fot.kadr z programu Nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor pomogła już wielu rodzinom.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: lelum.pl

 

Poprzedni artykułNiewiarygodne, co po kryjomu zrobiła Agata Duda. Nikt nie miał pojęcia, wszystko wyciekło przypadkiem
Następny artykułCzy uważasz, że Polacy są otwartym i tolerancyjnym narodem?
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl