Katarzyna Dowbor w młodości zachwycała urodą tak samo, jak dziś! Prowadząca Nasz Nowy Dom słynęła ze swojej bujnej, rudej fryzury i od zawsze wzbudzała podziw swoją urodą. Co więcej, po starych zdjęciach widać, że prawie w ogóle się nie postarzała! Czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy.

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej lubianych gwiazd telewizji. Od lat pomaga ludziom, którzy naleźli się w trudnej sytuacji życiowej w swoim programie Nasz Nowy Dom. Jej praca jest doceniana przez widzów, którzy uwielbiają oglądać program. Chociaż obecnie dziennikarka znana jest właśnie z produkcji Polsatu, w telewizji obecna jest już od wielu lat. Jak wyglądała Katarzyna Dowbor kiedyś?

Katarzyna Dowbor kiedyś. Zawsze zniewalała urodą

Katarzyna Dowbor od zawsze zniewalała urodą. Klasy i stylu zazdrościły jej kobiety, mężczyźni zaś nie mogli oderwać od niej wzroku! Rudowłosa piękność na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z młodości i trzeba przyznać, że niewiele się zmieniła – wciąż zachwyca urodą!

Na czarno-białym zdjęciu widnieje nieśmiało uśmiechająca się młoda kobieta. Gęste i długie włosy gwiazdy związane są w gładki kucyk, a w uchu połyskują delikatne kolczyki. Katarzyna Dowbor wcale tak bardzo się nie zmieniła – czas się dla niej zatrzymał!

Prezenterka spotkała się z bardzo ciepłą reakcją ze strony wielbicieli. Wśród licznych komentarzy pojawiły się głosy, że dziennikarka w młodości do złudzenia przypominała jedną z bohaterek Gry o tron, a dokładnie rudowłosą Rose Leslie, która w serialu wcielała się w rolę Ygritte.

Katarzyna Dowbor w młodości – jak wyglądała?

Dziennikarka opublikowała zdjęcie z młodości, by podziękować fanom za oddanie i obecność w jej życiu:

 Czy ja Wam już pięknie podziękowałam, że jesteście za mną na moich stronach społecznościowych? Na Instagramie jest nas już prawie 30 tysięcy, a na Facebooku ponad 70 tysięcy! Cieszę się i chcę, żeby było nas jeszcze więcej! – napisała uradowana Katarzyna Dowbor.

Dziękuję za Wasze zaangażowanie i komentarze! Życzę Wam miłego dnia! – czytamy na Instagramie gwiazdy. 

Katarzyna Dowbor jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Publikowane przez nią treści spotykają się z żywą reakcją ze strony fanów, a liczba obserwujących stale rośnie! Nic dziwnego, że dziennikarka chciała odwdzięczyć się na budowanie silnej społeczności. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna dowbor
instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor i jej ekipa.

katarzyna dowbor
instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Prezenterka znana jest z serdeczności i ciepła.

katarzyna dowbor
instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Zdjęcia gwiazdy cieszą się dużym zainteresowaniem.

katarzyna dowbor
instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Uśmiech, który topi serca!

katarzyna dowbor
instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor w młodości była naprawdę prześliczna – i wcale się nie zmieniła!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Na jaw wyszedł sekret Roksany Węgiel. Nawet najwięksi fani będą zaskoczeni
  4. Awantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty
  5. Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub? Jej partner przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu
Poprzedni artykułPakując walizki niewiernego męża znalazła porażającą rzecz. Natychmiast pojechała do szpitala
Następny artykułSuczka golden retrievera urodziła. Weterynarze byli zdumieni, gdy okazało się, że jedno ze szczeniąt jest zielone
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.