Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutne informacje o Katarzynie Dowbor. Gwiazda jest nieuleczalnie chora
Karina Sulich
Karina Sulich 13.08.2020 22:30

Smutne informacje o Katarzynie Dowbor. Gwiazda jest nieuleczalnie chora

katarzyna dowbor
fot. screen YouTube Wideoportal

Choć Katarzyna Dowbor wygląda jak okaz zdrowia, okazuje się, że dziennikarka zmaga się z nieuleczalną chorobą, która nie ułatwia jej pracy na planie. W rozmowie z kobiecym dwutygodnikiem gwiazda wyznała, jak dowiedziała się o diagnozie oraz jak od tego czasu zmieniło się jej życie.

Katarzyna Dowbor jet chora i to niestety nieuleczalnie. Jakiś czas temu w bardzo osobistym wywiadzie dla Vivy! gwiazda, która na co dzień pilnie strzeże prywatności, zwierzyła się ze swoich problemów. Choć na szczęście pierwsze diagnozy lekarza dotyczące raka mózgu były mylne, okazało się, że dziennikarka ma poważne problemy zdrowotne i zmaga się z inną poważną chorobą.

Katarzyna Dowbor: choroba

Katarzyna Dowbor o swojej chorobie dowiedziała się zupełnie przypadkiem. Jak się okazuje, kiedy podczas kręcenia programu o tematyce zdrowotnej dziennikarka udała się do lekarza, by zrobić wywiad, ten zauważył w jej oku coś niepokojącego i kazał stawić się w swoim gabinecie już na drugi dzień.
Badanie, które miało potrwać kilka minut, ciągnęło się przez wiele godzin. Z początku lekarz podejrzewał, że Katarzyna Dowbor może być chora na raka mózgu. Na szczęście ta diagnoza została wykluczona.
Kiedy zrobiliśmy wszystkie badania, okazało się, że mam silną nadczynność tarczycy. TSH wyszło koszmarnie, jakieś 0,0001 – wyjawiła w wywiadzie dla Vivy!.
Wyniki nie pozostawiały wąpliwości. Okazało się, że gwiazda cierpi na chorobę Gravesa-Basedowa, która jest schorzeniem autoimmunologicznym z towarzyszącą nadczynnością tarczycy.
  1. Czy Sylwia Bomba miała operacje plastyczne? Gwiazda „Gogglebox” jeszcze nigdy nie była tak szczera
  2. Europosłanka Magdalena A. ma poważne kłopoty. Zajęła się nią prokuratura, jest akt oskarżenia

Katarzyna Dowbor: choroba a praca

Katarzyna Dowbor pozostaje aktywna zawodowo, choć choroba nie ułatwia jej pracy na planie. Schorzenie autoimmunologiczne, na które cierpi dziennikarka, jest nieuleczalne i wymaga ciągłego przyjmowania leków o odpowiednich porach.

Muszę regularnie brać leki i pamiętać o nich, a to dla mnie nowość. Zawsze byłam zdrowa jak ryba. Wystarczy, że mam bardziej nerwowy okres i oko mi wyłazi jak u cyklopa, gdy się uspokajam, wraca na miejsce – zdradziła w dalszej części rozmowy.

Dodatkowo, jak uważa Katarzyna Dowbor, przypadłość odziedziczyła w genach. Gwiazda wyznała, że patrząc z fotografie babci oraz mamy, zauważyła u nich charakterystyczny wytrzeszcz oczu i wole na szyi, które są objawami choroby.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

katarzyna dowbor jamnik

Katarzyna Dowbor mimo choroby nie traci pogody ducha. Dziennikarka na publikowanych przez siebie zdjęciach zawsze prezentuje się z pięknym uśmiechem. Wspaniała postawa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z Magdą Gessler jest bardzo źle. Media obiegła zapierająca dech wiadomość, nastąpił przełom
  2. Anna Dymna jest zrozpaczona. Przez ostatnie wydarzenia i stres wróciła do nałogu
  3. Niewyobrażalna tragedia w Sopocie. W przychodni kazali mu czekać, zmarł na ulicy
  4. Mops skrzyżowany z husky. Ich szczenięta są przedziwne i jak żadne inne przykuwają wzrok
  5. Okropne sceny w Biedronce, ochroniarz nie spodziewał się ataku. Kamery wszystko zarejestrowały, niewiarygodne kto pomógł

źródło: viva.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!