Katarzyna Dowbor zwróciła się do wszystkich fanów. Prezenterka od lat pomaga rodzinom w Polsce, teraz sama potrzebuje pomocy. Dziennikarka poprosiła o głosy na program Nasz nowy dom w plebiscycie Telekamer 2021. Głosować można tylko do 11 lutego, trzeba się pospieszyć.

Katarzyna Dowbor już od kilku lat prowadzi program Nasz nowy dom, czym zyskała wielką sympatię widzów. Prezenterka nie ukrywa, że bardzo emocjonalnie podchodzi do swoich bohaterów, a z wieloma nadal utrzymuje kontakt. Dziennikarka doskonale zdaje sobie sprawę, że taka inicjatywna z pewnością zasługuje na wyróżnienie, dlatego miała do swoich fanów prośbę.

Katarzyna Dowbor zwróciła się do fanów

Kochani, zastanawiam się, kto z was chciałby, żeby program „Nasz nowy dom” dostał Telekamerę? A może już zagłosowaliście? Dziękuję za każdy głos – napisała Katarzyna Dowbor we wpisie na Instagramie.

Okazuje się, że program Nasz nowy dom został nominowany w kategorii „program rozrywkowy”. Jednak to nie wszystko! Sama prowadząca również otrzymała nominację, tym razem w kategorii „osobowość telewizyjna”.

Jak widać, celebrytce bardzo zależy na głosach od fanów, na których liczy. Jednak zostało już niewiele czasu, ponieważ żeby głos się liczył, trzeba go oddać do 11 lutego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Żeby wesprzeć Kasię Dowbor i jej ekipę remontową wcale nie trzeba wysyłań SMS-ów za bajońskie sumy. Wystarczy wejść na stronę internetową Telekamer, zarejestrować się i oddać głos zupełnie za darmo.

Nasz nowy dom ma szansę na Telekamerę

Program Nasz nowy dom ma szansę na Telekamerę 2021. I chociaż konkurencja jest spora, to Kasia Dowbor z pewnością wierzy w możliwości swoich fanów.

Obok programu, w którym możemy oglądać, jak zmieniają się domu potrzebujących rodzin, w kategorii „program rozrywkowy” nominowano: Hotel Paradise, Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących, Sanatorium miłości, Top Model, The Voice Senior.

Prezenterka Polsatu nie ukrywa, że bardzo emocjonalnie podchodzi do rodzin, którym akurat udziela pomocy. Interesuje się ich dalszymi losami, a z wieloma utrzymuje kontakt i mniej więcej na bieżąco wie, co się u nich dzieje.

Była załamana i wściekła, gdy dowiedziała się, że jednej z rodzin podpalono dopiero co wyremontowany dom. Wtedy zdecydowała się im pomóc kolejny raz, ponieważ nie wyobrażała sobie zostawić ich na przysłowiowym lodzie. Dziennikarka zyskała szerokie grono fanów, którzy szanują i doceniają jej pracę.

Najlepszy program, pomagacie potrzebującym i to jest WSPANIAŁE!!!! Pozdrawiam panią i cała ekipę oraz Polsat.

Ja głosowałam. To piękny program. Pani Kasiu dziękuję za pomoc rodzinom w tak piękny sposób, gdzie spełniają się marzenia. Cała ekipa, która pracuje jak dobre duchy. Jestem pełna uznania, zawsze się wzruszam – można przeczytać w komentarzach.

Zagłosujecie na jej program? A może już to zrobiłyście?

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Dowbor
fot. instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor potrzebuje pomocy fanów. Chodzi o plebiscyt Telekamer 2021.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram, Telekamery

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl