Katarzyna Dowbor: brat dziennikarki to wyjątkowo interesująca postać. Gwiazda nie omieszkała pochwalić się rodzeństwem w swojej książce Mężczyźni mojego życia. Jak się okazuje brat to bogaty biznesmen z USA. Ma 5 klinik i jacht!

Kim jest brat dziennikarki i co o nim wiemy? Katarzyna Dowbor: brat, Tomasz Kokociński, został opisany w jej książce jako człowiek odnoszący równie duże sukcesy, co jego siostra! Ponadto łączy go przeszłość z inną polską gwiazdą. Kim jest brat sławnej prezenterki?

Katarzyna Dowbor: brat gwiazdy jest bogatym biznesmenem

Bycie bratem sławy może być trudne, jednak Tomasz Kokociński raczej nie może narzekać na pozostawanie w cieniu siostry. Brat Dowbor odnosi sukcesy na zupełnie innym polu! Kokociński jest bowiem bardzo zamożnym biznesmenem, który na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych! Czym się tam zajmuje? Odpowiedź znajdziemy w książce Katarzyny Dowbor:

– Tomek mieszka w Chicago, gdzie całkiem dobrze sobie radzi. Jest specjalistą od rehabilitacji dłoni. W Stanach zrobił doktorat i otworzył pięć klinik, które bardzo dobrze prosperują. (…) Ostatnio zaczął trenować triathlon, co może być oznaką kryzysu wieku średniego. Wcześniej biegał maratony. Ma też własny jacht z wielką polską banderą. Posiada dwa obywatelstwa i jest wielkim polskim patriotą. (…) Do dzisiaj jest takim wariatem jak w młodości – napisała o bracie dziennikarka.

Tomasz Kokociński: z kim się spotykał?

Co ciekawe, kilka lat temu brata Dowbor połączył romans z inną polską gwiazdą. Kto to taki? Wybranką Kokocińskiego okazała się… Małgorzata Foremniak! Poznali się w Chicago na jednej z imprez organizowanej przez tamtejszą Polonię, gdzie występowała aktorka. Uczucie jednak nie przetrwało długo: prawdopodobnie przez odległość, która dzieliła zakochanych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Katarzyna Dowbor: brat prezenterki to naprawdę tajemnicza postać! Milioner i znany doktor z ponad 30 latami doświadczenia mieszkający w Chicago na pewno nie może się poskarżyć na życie w cieniu siostry!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna dowbor: brat
instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor w swojej książce opisała brata.

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.