Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ,,Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor drżała o życie bohaterów. Wszystko przez przykre doświadczenia jednej z rodzin w programie
Julia Smoleń
Julia Smoleń 24.03.2021 21:24

,,Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor drżała o życie bohaterów. Wszystko przez przykre doświadczenia jednej z rodzin w programie

katarzyna dowbo
Screen z youtube.com/ Magazyn VIVA!

Nasz nowy dom to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. Jego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor. W środę oraz w czwartek wieczorem zostaną wyemitowane nowe odcinki. Nie zabraknie wzruszeń!

Nasz nowy dom to program emitowany na Polsacie. W 2021 roku otrzymał nagrodę Telekamery w kategorii Program rozrywkowy. Prowadzącą jest lubiana przez widzów i bardzo empatyczna Katarzyna Dowbor. Co wydarzy się w środowym i czwartkowym odcinku?

Katarzyna Dowbor wzruszona losami rodziny

Bohaterami najbliższego odcinka będzie rodzina z Nowej Wsi. Liczy sześć osób – pani Dorota z mężem, jej córka Marta, zięć Damian oraz wnuki – Amelka i Aleksander. Wszyscy mieszkają w dwóch pokojach. W domu nie ma ciepłej wody, łazienki i toalety. Co więcej, najmłodszy mieszkaniec domu – Aleksander – porusza się na wózku. Mieszkanie nie jest przystosowane do osób z niepełnosprawnością. Katarzyna Dowbor bardzo się zmartwiła warunkami, w których mieszka rodzina.

Wiem, że się bardzo staracie, ale stan tego domu mnie po prostu przeraził. Jest zima, trzeba cały dach zdjąć i zrobić nowy. Jak to zrobić zimą? Kolejny problem to gdzie tu wstawić łazienkę? Stworzenie w tym budynku domu dla dwóch rodzin to jest wielki wyczyn, to ogromny wysiłek zarówno dla architekta, jak i również dla ekipy remontowej, bo tego miejsca po prostu nie ma – powiedziała Dowbor.

Z kolei w czwartek Katarzyna Dowbor pomoże panu Robertowi, pani Aleksandrze oraz trójce ich dzieci. Dom mieści się w województwie lubelskim. Stan budynku może zagrażać bezpieczeństwie mieszkańców. Pomieszczenia ogrzewane są przez urządzenie, z którego wydobywa się dym. Dodatkowo rodzina nie ma ciepłej wody.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Patrzę na Wasze ogrzewanie, ale nie jestem przekonana czy wy tę zimę przeżyjecie, bo przy trójce malutkich dzieci coś tak niebezpiecznego w domu, bardzo mnie przestraszyło. Dzieciaki tak naprawdę nie mają warunków ani do nauki, ani do rozwoju – powinny zupełnie inaczej żyć i mieszkać. Ten dom jest bardzo trudny, dlatego, że to tak naprawdę nie jest dom, tylko połowa domu – za ścianą są sąsiedzi. – stwierdziła Katarzyna Dowbor.

Nasz nowy dom – program Polsatu

Nasz nowy dom to reality show prowadzone przez Katarzynę Dowbor. Program jest emitowany na antenie Polsatu od 2013 roku.

Każdy odcinek przedstawia historie domu lub mieszkania jednej z polskich rodzin. Zazwyczaj domy są w bardzo złym stanie i zostają odremontowany przez budowlańców. Mężczyźni mają na to 5 dni. W tym czasie dana rodzina jest wysyłana na wakacje.

W programie wielokrotnie pojawiały się wzruszające lub smutne momenty. Niedawno odeszła 14-letnia Marta, która była uczestniczką programu Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor opowiedziała o tym smutnym wydarzeniu podczas wywiadu dla magazynu Viva. Wywiad jest dostępny na oficjalnym kanale pt.: Magazyn VIVA!

W środę i w czwartek w programie z pewnością nie zabraknie wzruszeń!

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Uczestnicy czwartkowego odcinka programu Nasz nowy dom.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: radiozet.pl, polsat.pl