Katarzyna Dowbor: dzieci dziennikarki stawiają pierwsze kroki w show-biznesie. Idzie im świetnie i nic dziwnego, w końcu odziedziczyły talent po sławnej mamie. A co z ich ojcami? Niewiele osób wie, że Maciej i Maria są przyrodnim rodzeństwem. Dowiedz się więcej o rodzinie Katarzyny Dowbor!

Prezenterka trzykrotnie wychodziła za mąż, ale strzała amora trafiła ją więcej razy: Maria przyszła na świat ze związku Dowbor z kolegą po fachu Jerzym Baczyńskim. Z kolei Maciej urodził się jako dziecko Piotra Dowbora, którego jego mama poślubiła, mając zaledwie dziewiętnaście lat. Dziś Maciej założył własną rodzinę z pewną znaną aktorką… A co z Marią? Katarzyna Dowbor: dzieci mogą być dla dziennikarki prawdziwym powodem do dumy. Sprawdź, co obecnie porabiają!

Katarzyna Dowbor: dzieci prezenterki idą w jej ślady. Czym dokładnie się zajęły?

Maciej Dowbor przyszedł na świat 22 grudnia 1978 roku i niedawno obchodził czterdzieste urodziny. Jest polskim dziennikarzem i prezenterem, który od 2005 roku związał swoją drogę zawodową z Telewizją Polsat. Jego ojciec, Piotr Dowbor, pracował jako profesor nauk matematycznych.

Syn Katarzyny Dowbor założył już własną rodzinę, a jego wybranką jest znana aktorka i prezenterka Joanna Koroniewska. Para obchodziła w tym roku piątą rocznicę ślubu. Są szczęśliwymi rodzicami dwóch córeczek: dziewięcioletniej Janiny i malutkiej Heleny, która w lutym skończy roczek. 

Z kolei Maria Dowbor-Baczyńska w maju będzie świętować dwudzieste urodziny i studiuje w Wielkiej Brytanii. Według fanów jej mamy, są z Katarzyną Dowbor podobne jak dwie krople wody. Kilkukrotnie dumna dziennikarka pochwaliła się córką podczas służbowych imprez. 

 

Katarzyna Dowbor trzykrotnie wstępowała w związek małżeński. Kto podbił serce pięknej prezenterki?

59-letnia dziennikarka nie może narzekać na brak powodzenia u mężczyzn. Pierwszego męża, ojca Macieja, poznała jeszcze na studiach i wyszła za niego, kiedy była w wieku własnej córki. W latach 1982-1989 pozostawała w związku małżeńskim z innym dziennikarzem Januszem Atlasem.

Następną miłością Katarzyny Dowbor był Grzegorz Świątkiewicz, nieżyjący już dziennikarz sportowy. Chociaż niestety para rozstała się, kiedy prezenterka spotkała Jerzego Baczyńskiego, zawsze mówili o sobie z wielkim szacunkiem. – Mój były mąż to bardzo fajny człowiek i nie mam mu nic do zarzucenia. Miał pecha, że poznałam miłość swojego życia, czyli ojca Marysi – cytuje fakt.pl.

Dziennikarka nie miała w życiu lekko. W ostatnich latach do listy jej problemów doszły jeszcze zmagania z niedoczynnością tarczycy. Na szczęście Katarzyna Dowbor zachowuje pogodę ducha, a jej dzieci świetnie sobie radzą i na pewno wspierają mamę w trudnych chwilach!

Zobacz zdjęcia Katarzyny Dowbor i jej dzieci. Są do siebie podobni?

katarzyna dowbor dzieci
fot. instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor jest mamą 19-letniej Marii i 40-letniego Macieja. 

katarzyna dwobor dzieci
fot. instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Syn odziedziczył po mamie talent dziennikarski, a córka rozpoczęła studia w Wielkiej Brytanii.

katarzyna dowbor dzieci
fot. instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor opublikowała swoje zdjęcie z dzieciństwa z okazji Dnia Dziecka. Przyznała, że była dość niesfornym maluchem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAgnieszka Dygant to jedna z najważniejszych, polskich aktorek. Poznajmy jej historie
Następny artykułSyn Grażyny Wolszczak jest zabójczo przystojny! Mama zrobi z niego gwiazdę?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.