Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor: Gdzie mieszka gwiazda? Fanów zatkało!
Julia Saracen
Julia Saracen 22.12.2018 20:25

Katarzyna Dowbor: Gdzie mieszka gwiazda? Fanów zatkało!

Katarzyna Dowbor: gdzie mieszka kultowa prezenterka Telewizji Polskiej z lat 1983-2013? Wieloletnia dziennikarka, jako prowadząca programu „Nasz nowy dom” z sukcesami zmieniała cztery kąty uczestników. Gdy jednak pokazała jak sama mieszka, fani nie mogli wyjść z podziwu. Dowbor przyznaje, że zakochała się w swoim domu od pierwszego wejrzenia.

Gdzie mieszka Katarzyna Dowbor? Gdy pomyślimy o gwieździe telewizji z kilkudziesięcioletnim stażem i wspaniałą karierą, zapewne ukaże nam się obraz ociekającego luksusem apartamentu w centrum miasta. Nic bardziej mylnego. W przypadku Katarzyny Dowbor wygląda to zupełnie inaczej.

Katarzyna Dowbor: Gdzie mieszka gwiazda telewizji Polsat?

Katarzyna Dowbor zawodowo zmienia domy Polaków w programie „Nasz nowy dom”, dlatego nie dziwi, że internauci byli ciekawi jak i gdzie mieszka sama prowadząca. Gwiazda postanowiła podzielić się tą wiedzą z mediami. Gdy fani dowiedzieli się jak mieszka ich idolka, nie mogli wyjść z wrażenia. Skromność i szyk u Dowbor to podstawa!

Katarzyna Dowbor mieszka w Ustanowie, czyli gminie znajdującej się w województwie mazowieckim. Z dala od miejskiego zgiełku prowadzi dom wraz ze swoją córką Marysią. Niegdyś wielokrotnie zmieniała swoje miejsca zamieszkania, ale tym razem jest już pewna. To właśnie w tym domu chce się ulokować na długi czas.

Katarzyna Dowbor zdradziła, że gdy po raz pierwszy znalazła się w 160-metrowym domu pod Warszawą, jej pies natychmiast wskoczył na kanapę. Budynek kupiła zaś 7 marca, czyli… w swoje urodziny. Prezenterka uważa, że jest to swego rodzaju symbolika. Gdy tylko przekroczyła próg domu od razu pomyślała sobie, że musi tam zamieszkać, ponieważ jest to jej wymarzone miejsce do budowania przyszłości.

Katarzyna Dowbor: Gdzie mieszka, adres

Katarzyna Dowbor twierdzi, że w Ustanowie znalazła już dom idealny. Musiała w niego zainwestować mnóstwo pieniędzy, ale twierdzi, że absolutnie było warto. Już 7 razy zmieniała swoje miejsce zamieszkania, ale teraz jest przekonana, że będzie inaczej.

Dziennikarka mieszka przy ulicy… Śliweczek i Gruszeczek. Jej dom jest otoczony przez malowniczą zieleń ze spokojnych ogrodów. Katarzyna Dowbor kocha zwierzęta i nie wyobraża sobie życia z dala od natury.

Fani byli bardzo ciekawi tego jak wygląda dom Dowbor, szczególnie, że profesjonalnie zajmuje się upiększaniem mieszkań innych. Złośliwi liczyli na to, że będzie można dokuczyć prezenterce i wytknąć jej „słaby gust”, ale po prostu nie ma takiej opcji. Cudowny dom dziennikarki zapiera dech w piersiach. Fanów po prostu zatkało.

Katarzyna Dowbor: Gdzie mieszka, zdjęcia domu

Wnętrze domu stworzone jest ze smakiem.

Wykończenie domu jest wspaniałe.

Wnętrze domu ma nienaganny styl.

Dom jest wypełniony różnościami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  2. Gdzie mieszka Edyta Herbuś? Fani wpadli w osłupienie
  3. Wojciechowska: na co zmarł jej partner? Córka gwiazdy żyje bez ojca