Katarzyna Dowbor: mężowie dziennikarki odegrali bardzo ważną rolę w jej życiu. Prezenterka ma za sobą 3 małżeństwa, które niestety zakończyły się rozstaniem. Dowbor przyznała, że wciąż nie wie, jaki jest sekret udanego związku. Mimo odniesionych porażek Katarzyna niczego nie żałuje. Jesteście ciekawi kim są wszyscy trzej mężowie Katarzyny Dowbor? To dopiero historia!

Prezenterka w licznych wywiadach zaznaczyła, że wraz z wiekiem zmieniają się priorytety. Przełom w jej życiu nastąpił w wieku 40 lat, kiedy jej życie zmieniło się o 180 stopni za sprawą nowego partnera. Jednak zanim się pojawił, Katarzyna Dowbor musiała doświadzyć trzech nieudanych małżeństw. 

Katarzyna Dowbor: mężowie odegrali w jej życiu ważną rolę, jednak dopiero z nowym partnerem 

Postać telewizyjna, chociaż dla wielu wydaje się zawsze uśmiechniętą i szczęśliwą kobietą, to życie pokazało jej, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Pierwszym mężem prezenterki był Piotr Dowbor. Co ciekawe para wzięła ślub, kiedy Katarzyna miała zaledwie 19 lat. Niedługo później urodził im się syn Maciej Dowbor. Po szybkim rozstaniu z mężczyzną zaczęła studiować Pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim i tam odnalazła kolejne szczęście — dziennikarza sportowego Janusza Atlasa. Związek spowodował wzrost ambicji Katarzyny, a mężczyzna miał wpływ na późniejsze pasje Dowbor. 

Katarzyna w wywiadzie dla Business & Prestige wspomniała, że wraz z wiekiem zmieniają się priorytety, dlatego im była starsza, tym oczekiwała czegoś innego od swojego partnera. Mimo że Atlas zafascynował ją dziennikarstwem, to związek się popsuł. Jak twierdzi portal film.interia.pl, przyczyną rozstania było to, że Katarzyna zaczęła mieć własne zdanie. W 1989 po sześciu latach związku para się rozwiodła. 

Kiedy urodziła córkę, jej życie się przewartościowało 

Po związku z Atlasem kobieta znów poszukiwała szczęścia. Na drodze stanął Grzegorz Świątkiewicz. Para była ze sobą 12 lat, tym razem to zgaszone uczucia spowodowały, że postanowili się rozwieźć. Katarzyna stwierdziła, że z perspektywy czasu lepiej jest żałować, że coś się zrobiło, niż że się nie zrobiło. Co ciekawe, pod koniec lat 90. spotkała jeszcze jednego mężczyznę — dziennikarza prasowego Jerzego Baczyńskiego, chociaż nie połączył ich ślub, to połączyło ich dziecko. Katarzyna Dowbor w 1999 roku urodziła córkę Marię Dowbor-Baczyńską. Miłość nie wybiera i chociaż była szaleńczo zakochana, to nie mogli być razem. 

Kiedy urodziła Marię, miała 40 lat. To był czas, kiedy jej życie stanęło do góry nogami. Wcześniej lubiła korzystać z uroków młodości, była zafascynowana pracą. W pewnym momencie życie się przewartościowało, a Katarzyna, mając za sobą dwa porody i kilka poważnych związków stwierdziła, że to macierzyństwo jest na jej pierwszym miejscu. W późniejszych latach dopadła ją choroba tarczycy, która na szczęście nie przeszkodziła w pracy i wychowywaniu córki. Teraz śledząc 59-letnią Katarzynę Dowbor w wywiadach, programach i na mediach społecznościowych, możemy zauważyć, że jest szczęśliwą kobietą. 

Katarzyna Dowbor nie jest dumna z tego, że małżeństwa się zakończyły

– To, że miałam trzech mężów i że gdzieś tam jakby nam te małżeństwa nie wyszły, to nie znaczy, że jestem z tego dumna, ja nie jestem wcale dumna z tego powodu, marzyłabym o tym, żeby poznać tego jednego mężczyznę, ale to bajka. Dla mnie w bajkach są ludzie, którzy tego doświadczyli, bardzo im tego zazdroszczę — powiedziała Katarzyna Dowbor w wywiadzie dla  Business & Prestige.

Czy Katarzyna Dowbor wygląda na szczęśliwą kobietę? 

Katarzyna Dowbor mężowie
Fot. instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor ma za sobą trzy małżeństwa. Każde miało ogromny wpływ na jej życie. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułFerie zimowe 2019. Najlepsze miejsca na urlop w Polsce i za granicą
Następny artykułCzy kaczki mogą jeść chleb? 90% ludzi NIE zna odpowiedzi!
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.