Katarzyna Dowbor zdecydowała się na coś, czego nikt by się po niej nie spodziewał. Gwiazda Polsatu jeszcze nigdy nie była tak otwarta wobec fanów! Co takiego zrobiła? Pozwoliła im zajrzeć za kulisy swojego codziennego życia i podzieliła się pewną osobistą sprawą. Będziecie zachwyceni!

Jedna z najbardziej lubianych polskich dziennikarek — dzięki programowi Nasz nowy dom wiele rodzin zyskało szansę na normalne, godne życie. Sympatyczna i naturalna, osobiście prowadzi swoje social media. Fani uwielbiają jej bezpośredniość i dystans do samej siebie. Niedawno Katarzyna Dowbor zrobiła dla nich coś naprawdę wspaniałego! Niewiele gwiazd posunęłoby się tak daleko, jednak ona wiedziała, że widzowie nie zawiodą pokładanego zaufania. I nie pomyliła się — komplementom i pochwałom nie było końca. Co tak bardzo ucieszyło internautów?

Co pokazała Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor utrzymuje stały kontakt z fanami, którzy przyjmują z wielkim entuzjazmem każde zdjęcie czy post opublikowane przez dziennikarkę. Gwiazda Polsatu chętnie umieszcza w social mediach m.in. fotografie swoich dzieci, ukochanych zwierzaków czy planu Nasz nowy dom. Jednak najnowsza publikacja wprawiła internautów w naprawdę spory stupor.

Katarzyna Dowbor opublikowała w internecie zdjęcia swojego ganku i ogrodu. Okazało się, że gwiazda Polsatu może pochwalić się naprawdę sporym podwórkiem, na którym bujnie rosną liczne krzewy i drzewka. Fani dopatrzyli się również drewnianej pergoli. Fotografia została wykonana, kiedy Dowbor akurat siedziała przy stoliku. Gospodyni postawiła na nim ozdobną metalową konewkę, w której umieściła bukiet świeżo zerwanych polnych kwiatów. Zdradziła, że znalazła je podczas porannego spaceru z psem. Zapowiedziała też, że zaraz po śniadaniu zabierze się do pracy!

Niewiele gwiazd odważyłoby się opublikować w internecie zdjęcie wykonane na własnym podwórku. Na szczęście fani Katarzyny Dowbor docenili gest dziennikarki i nie szczędzili jej komplementów oraz życzeń miłego dnia. Okazało się, że nie tylko Dowbor jest miłośniczką polnych kwiatów!

Co robi Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor korzysta garściami ze słonecznej pogody. Dziennikarka pochwaliła się, że jakiś czas temu miała okazję wyjechać na Mazury. Uczestniczyła również w wyścigach konnych Ladies Day & Crystal Cup we Wrocławiu, gdzie zaprezentowała się w efektownej biało-granatowej stylizacji z eleganckim kapeluszem!

Na razie nie wiadomo, czy Katarzyna Dowbor ma w planach jakiś dłuższy urlop. Obecnie gwiazda Polsatu skupia się na promowaniu swojej najnowszej książki, zatytułowanej Apetyt na życie. Dziennikarka regularnie chwali się kolejnymi spotkaniami z czytelnikami, którzy tłumnie odwiedzają księgarnie, gdzie się zatrzymuje!

Spodziewalibyście się, że Katarzyna Dowbor wpuści fanów do swojego ogrodu i pokaże, jak zdecydowała się go urządzić? Trzeba przyznać, że dziennikarka ma naprawdę świetne wyczucie smaku!

ZOBACZ ZDJĘCIA KATARZYNY DOWBOR:

katarzyna dowbor
fot. instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor pokazała fanom swój ogród.

katarzyna dowbor
fot. instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Dziennikarka zachwyciła fanów prywatnym zdjęciem wykonanym przy śniadaniu.

katarzyna dowbor
fot. facebook.com Katarzyna Dowbor FanPage

Jak podoba wam się podwórko Katarzyny Dowbor?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Komar tygrysi w Polsce! Jest niezwykle niebezpieczny, jak go rozpoznać?
  2. Makijaż do czerwonej sukienki – jak dobrać? 7 kroków do idealnej stylizacji
  3. Marta Manowska wydała ostre oświadczenie do mediów. Powiedziała o stanie zdrowia ojca
  4. Kinga Rusin nago na okładce! Gwiazda zdecydowała się na odważną sesję w słusznej sprawie
  5. Dawid Kwiatkowski ma nową dziewczynę? Pokazał ich intymne zdjęcie, jest piękna

źródło: plotek.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.