Katarzyna Dowbor miała zupełnie inne plany na przyszłość po zakończeniu pracy w TVP. Wszystko było już gotowe, kiedy nagle nadarzyła się okazja do poprowadzenia nowego programu. Wyobrażacie sobie dzisiejszą telewizję bez Katarzyny Dowbor? My nie!

Gwiazda telewizji kilka lat temu znalazła się w bardzo niepewnej sytuacji. Nagłe wypowiedzenie z TVP przerwało jej niemal 30-letnią karierę przed kamerą. Jakie plany na życie miała po tym wydarzeniu Katarzyna Dowbor? W życiu nie zgadlibyście, czym zajmowałaby się dziś, gdyby nie Nasz Nowy Dom!

Katarzyna Dowbor miała zająć się czymś kompletnie innym

Legendarna spikerka TVP w 2013 roku z dnia na dzień otrzymała wypowiedzenie z pracy. Choć sama śmieje się, że powodem był jej wiek, do tej pory nie zna oficjalnych przyczyn nagłego zakończenia współpracy. Katarzyna Dowbor nagle znalazła się w ciężkiej sytuacji – nie wiedziała, co po tak owocnej karierze mogłoby sprawić jej równie dużą satysfakcję. Wtedy wpadła na pomysł, który prawie udało jej się zrealizować.

Katarzyna Dowbor najbardziej na świecie kocha swój dom i konie. Wpadła więc na pomysł, by po odejściu z TVP otworzyć własny pensjonat! Wszystko było już zaplanowane, wydarzyło się jednak coś, co zupełnie zmieniło bieg wydarzeń.

Katarzyna Dowbor: Nasz Nowy Dom

Plan na pensjonat został już prawie zrealizowany – dziennikarka miała wybrane miejsce i szykowała się do otwarcia własnej działalności gospodarczej, gdy nagle otrzymała zaproszenie na casting. Casting ten był oczywiście wyborem prowadzącej nowego programu na Polsacie – Nasz Nowy Dom. Katarzyna Dowbor, mimo że była dużo starsza od innych przesłuchiwanych wygrała i otrzymała możliwość prowadzenia dziś już kultowego programu!

Na bezrobociu spędziła tylko trzy miesiące, nie udało jej się więc zrealizować marzenia o własnym pensjonacie. Program nadawany jest w telewizji Polsat od 2013 roku i liczy sobie już 12 sezonów. Nie wyobrażamy sobie, by na miejscu Katarzyny Dowbor miał znaleźć się ktokolwiek inny – to ona nadaje programowi wyjątkowego charakteru! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna dowbor
instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor planowała zająć się czymś zupełnie innym niż kontynuacją pracy w Polsacie!

katarzyna dowbor
instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Gwiazda miała już opracowany cały plan.

katarzyna dowbor
instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Chciała otworzyć własny pensjonat!

katarzyna dowbor
instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Kiedy wszystko było już gotowe, dostała telefon z zaproszeniem na casting.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAlkohol zniszczył życie Ewy Lassek. Dramat spowodował, że ciężko zachorowała
Następny artykułNajlepsze prezenty na Dzień Matki poniżej 50 złotych. Podaruj swojej mamie coś wyjątkowego
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.