Katarzyna Dowbor wstawiła zaskakujące zdjęcie na Instagram. Dziennikarka pokazała swoją 85-letnią mamę. Fotografia jest bardzo zabawna, a mama prezenterki wygląda jak milion dolarów. Dostrzegacie podobieństwo między uroczymi paniami?

Katarzyna Dowbor sama jest matką dwójki, dorosłych już dzieci. Doczekała się już nawet wnucząt. Teraz sama pokazała swoją matmę. Kobieta ma 85 lat i jest w świetnej formie.

Katarzyna Dowbor: mama dziennikarki ma 85 lat

Katarzyna Dowbor świetnie odnajduje się w nowoczesnych mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie ma już ponad 22 tysiące obserwujących, chętnie dzieli się z fanami kulisami swojej pracy. Pokazuje też sporo prywatnych zdjęć. Ostatnia fotografia zrobiła prawdziwą furorę w sieci. Dziennikarka pokazała zdjęcie swojej 85-letniej mamy. Kobieta ma duże poczucie humoru i wciąż jest w świetnej formie. Fani w komentarzach zasypują komplementami.

-Wspaniała mama; -Fajnie wygląda mama pani Kasiu i uśmiech szczery to piękne; -Pozytywna kobieta jak Pani; -Wspaniała mama- pisali w komentarzach fani Katarzyny Dowbor.

Życie prywatne Katarzyny Dowbor

Nie każdy o tym wie, że Katarzyna Dowbor była trzykrotnie zamężna. Niestety żadne z zawartych małżeństw nie przetrwało próby czasu. Pierwszym mężem gwiazdy telewizji Polsat był Piotr Dowbor. Katarzyna Dowbor poznała go, będąc jeszcze w liceum. W wieku zaledwie 19 lat urodziła już pierwsze dziecko -syna Macieja. Mimo małego dziecka u boku Katarzyna poszła na studia i dalej się rozwijała. Z Piotrem Dowborem poróżnili się. Mężczyzna chciał, aby jego żona została w domu z dzieckiem, dziennikarka chciała robić karierę – kiedy nie mogli dość do porozumienia, postanowili się rozstać. Swojego drugiego męża poznała już na studiach. Jej wybrankiem był Janusz Atlas, który był jej dziennikarskim mentorem.

Niestety, Katarzyna Dowbor również w tym związku nie znalazła wystarczającego ciepła i oparcia. Trzecim mężem Dowbor był Grzegorz Świątkiewicz, z którym aktorka spędziła 12 lat. Niestety, to małżeństwo również nie przetrwało i przez jakiś czas dziennikarka była związana z Jerzym Baczyńskim. Z tego związku narodziła się jedyna córka Dowbor, Marysia. Obecnie dziennikarka jest sama i zajmuje się wychowaniem córki oraz dalszą karierą w telewizji.

ZOBACZ MAMĘ KATARZYNY DOWBOR:

Katarzyna Dowbor
instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Dziennikarka pokazała na Instagramie swoją 85-letnią mamę. Kobieta jest w świetnej formie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMonika Jaruzelska i Bogusław Linda byli parą?! Ich sekret wyszedł na jaw po latach
Następny artykułAnna Mucha blondynką? Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.