Lelum.pl

fot. kadr z programu „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor przekazała kolejny sukces programu „Nasz nowy dom”. Udało się dokończyć budowę

10 Lipca 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Katarzyna Dowbor ma nie lada powód do dumy. Właśnie ogłosiła wielki sukces. Na Instagramie pojawiła się relacja, gospodyni „Naszego nowego domu” z radością pozowała w objęciach niezwykłej osoby. Razem sprostały kolejnemu wyzwaniu. 

Katarzyna Dowbor ma nie lada powód do dumy. Właśnie ogłosiła wielki sukces. Na Instagramie pojawiła się relacja, gospodyni „Naszego nowego domu” z radością pozowała w objęciach niezwykłej osoby. Razem sprostały kolejnemu wyzwaniu. 

Katarzyna Dowbor i jej złote serce stały się znakiem rozpoznawczym programu „Nasz nowy dom”. Rudowłosa „szefowa” i jej ekipa nie ustają w działaniu i wciąż poszukują nowych rodzin, które rozpaczliwie potrzebują pomocy w poprawie warunków życia.

Widzowie oczekują na 19. sezon. Tymczasem Katarzyna Dowbor ogłosiła wspaniałe wieści

Widzowie już wypatrują kolejnych odcinków, głodni nowych, wzruszających historii i oszałamiających metamorfoz. Oczekiwanie na 19. sezon umilają im liczne relacje i fotografie, pokazujące, co dzieje się aktualnie na planie. A dzieje się wiele.

Według informacji przekazanych przez „Wirtualne Media” we wiosennej ramówce „Nasz nowy dom”oglądał średnio niemal milion osób (ok. 950 tys.). Niestety, realizacja programu staje się coraz trudniejsza ze względu na pędzącą z prędkością światła inflację.

Katarzyna Dowbor w wywiadzie dla „Pomponika” przyznała, że ceny potrafią zmienić się diametralnie w ciągu zaledwie tygodnia. Zarówno podstawowe materiały, jak i dekoracje regularnie drożeją, co często powoduje, że koszty budowy, ustalone przez kierownika, „przeterminowują się”.

Katarzyna Dowbor pochwaliła się sukcesem. Z radością wyściskała swojego „pomocnika”

Mimo kłopotów i utrudnień , ekipa nie ustaje w swojej misji. A pracy nie ubywa. Od kilku dni na Instagramie pojawiały się krótkie relacje i zdjęcia z prac nad kolejnym domem. Trwały zdjęcia, a gospodyni osobiście zadbała, aby żaden z członków rodziny nie został pominięty i sama przygotowała rozczulająco udekorowaną budę dla psa .

Teraz ogłoszono wielki sukces. Remont dobiegł końca. Rodzina prawdopodobnie już teraz przebywa w odnowionym mieszkaniu, rozkoszując się warunkami, jakich nie mogła zaznać wcześniej. To niezwykle pokrzepiająca świadomość w ten letni wieczór.

Katarzyna Dowbor z nieskrywaną dumą ogłosiła wspaniałą wiadomość, trzymając w ramionach architektkę, Martą Kołdej. Nie ulega wątpliwości, że cała ekipa wykonała świetną robotę, a jej efekty zobaczymy już niebawem — w jesiennej ramówce.

Będziecie oglądać?

Katarzyna Dowbor
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor opowiedziała o tragedii. „Zaniedbania doprowadziły do pożaru”
  2. Córka Michała Wiśniewskiego niczym własny ojciec. Etiennette zaszalała z fryzurą
  3. Jak mieszkają Iza i Adam Małyszowie? Zdecydowali się na kilka ciekawych rozwiązań 

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Ola Kwaśniewska nazwała siebie "mamusią". To, co właśnie dzieje się na jej profilu, przechodzi pojęcie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Mistrzyni Polski i córka byłego prezydenta wspierają Kubackich. Wymowny "gest" Aleksandry Kwaśniewskiej
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]