Katarzyna Dowbor jest jedną z najsympatyczniejszych polskich dziennikarek, a jej program Nasz nowy dom pomógł wielu rodzinom w ciężkiej sytuacji materialnej. Niestety, jak donosi portal pomponik.pl, gwiazda nie mogła odnaleźć szczęścia i rozwodziła się 3 razy. Jeden z powodów? Agresja i alkohol.

Chociaż w tym roku Katarzyna Dowbor kończy sześćdziesiąt lat, nadal zachwyca urodą i promiennym uśmiechem. Nic dziwnego, że wielu mężczyzn zwracało na nią uwagę! Dziennikarka wstępowała w związek małżeński aż trzykrotnie, niestety, za każdym razem kończyło się tak samo – rozwodem. Nie zawsze chodziło o wypalenie się uczucia: jednym z powodów rozstania było uzależnienie partnera od środków odurzających. To naprawdę poruszająca historia. 

Z kim była Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor miała zaledwie dziewiętnaście lat, gdy po raz pierwszy zdecydowała się wstąpić w związek małżeński. Piotr Dowbor, którego nazwisko dziennikarka zachowała, jest ojcem jej syna Macieja.

Według portalu pomponik.pl, szybko okazało się, że decyzja o ślubie została podjęta zbyt pochopnie. Dowbor rozstała się z Piotrem i rozpoczęła studia pedagogiczne. To właśnie na Uniwersytecie Warszawskim miała spotkać Janusza Atlasa, dziennikarza sportowego. Niestety, Atlas okazał się chorobliwie zazdrosnym mężczyzną, który nie stronił od przemocy i alkoholu:

 – Janusz bardzo często przesadzał i potrafił się awanturować. Pamiętam aferę na balu, gdy ktoś poprosił mnie do tańca. Tego sobie mąż nie życzył i była afera. Koledzy z telewizji bali się i traktowali mnie z dystansem – wyznała w rozmowie z portalem pomponik.pl

Kolejnym mężem Katarzyny Dowbor był jej kolega po fachu Grzegorz Świątkiewicz. Tym razem trafiła w dziesiątkę – para spędziła razem dwanaście szczęśliwych lat. Jednak z czasem uczucie się wypaliło. Po rozstaniu oboje zbudowali nowe związki: na drodze Dowbor stanął dziennikarz Jerzy Baczyński. Jednak para nie zdecydowała się na ślub, nawet po narodzinach ich córki Marii Dowbor-Baczyńskiej. 

Dziś Katarzyna Dowbor jest szczęśliwą singielką, skupioną na karierze, rodzinie i ukochanych zwierzętach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna dowbor
fot. instagram.com @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor trzykrotnie wstępowała w związek małżeński.

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.