Katarzyna Dowbor ma kolejny powód do świętowania. Gwiazda podzieliła się radosną nowiną na swoim Instgaramie, co wywołało lawinę pozytywnych komentarzy. Gratulacje spływają z całej Polski, a prezenterka nie kryje satysfakcji. Co takiego wydarzyło się w życiu dziennikarki?

Gwiazda telewizji Polsat gorąco świętuje na swoim Instgaramie. Katarzyna Dowbor zamieściła post, gdzie chwali się kolejnym sukcesem. Dziennikarka nie kryje radości i satysfakcji, a gratulacje i słowa wdzięczności płyną od fanów z całego kraju. Jesteście ciekawi, o co chodzi?

Katarzyna Dowbor świętuje

Katarzyna Dowbor podzieliła się świetną informacją ze swoimi fanami na Instgaramie. Gwiazda Polsatu ma duży powód do radości, bo jak już sama poinformowała, wraz ze swoją ekipą programu Nasz nowy dom udało jej się wyremontować 150 domów. Z okazji tego jubileuszu zamieściła w sieci urocze zdjęcie z planu programu.

– Wyremontowaliśmy już 150 domów! ❤– napisała Dowbor.

To wielki sukces dla Katarzyny Dowbor i całej ekipy programu, jednak tak samo szczęśliwi, a nawet bardziej z pewnością są uczestnicy programu, którzy dzięki niemu mają o wiele lepsze warunki życia. Miejmy nadzieje, że to nie koniec i niedługo będziemy mogli napisać o kolejnej okrągłej sumie!

Katarzyna Dowbor: Nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor już od kilku lat jest gospodynią programu Nasz nowy dom, gdzie wraz z grupą fachowców w tydzień remontuje najbardziej zaniedbane domu rodzinom, które ze względu na brak pieniędzy i często problemy ze zdrowiem nie mogą sobie na to pozwolić. Prezenterka w rozmowie z Gazetą Wyborczą zdradziła, jakie rodziny są odrzucane podczas castingu do programu. Okazuje się, że wielu rodzinom po prostu nie można pomóc.

– Wiele osób uważa, że skoro dom jest po dziadkach i cała wieś o tym wie, to uznają sprawę za załatwioną. Gdy pytamy: „No dobrze, dom jest po dziadku, ale on miał siostrę, brata, a ci mieli dzieci”, odpowiadają: „No tak, ale wszyscy we wsi wiedzą, że jest nasz”. Takimi domami nie możemy się zająć, musimy mieć jasną sytuację prawną– tłumaczy Katarzyna Dowbor. 

Katarzyna Dowbor ma za sobą już 150 odcinków i nic nie wskazuje na to, że program miałby się zakończyć. Nic w tym dziwnego, szczególnie, że cieszy się dobrą oglądalnością. Życzymy powodzenia i czekamy na kolejne remonty.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Dowbor
instagram.com@nasznowydom

Wraz z ekipą programu Nasz nowy dom wyremontowała już 150 domów.