Katarzyna Dowbor: wykształcenie dziennikarki wprawiło nas w osłupienie. Ma nietypową specjalizację! To niewiarygodne, ale gwiazda jest ekspertką od spraw łóżkowych. Co studiowała?

Katarzyna Dowbor: wykształcenie polskiej gwiazdy nie ma nic wspólnego z zawodem, który wykonuje! Okazuje się, że wcale nie skończyła studiów związanych z mediami, a wybrała kierunek, który pozwala jej dawać porady łóżkowe. W tamtych czasach to była odważna decyzja. Kim jest Katarzyna Dowbor z wykształcenia? Nie uwierzycie!

Katarzyna Dowbor: wykształcenie gwiazdy zaskakuje

Katarzyna Dowbor ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim, a po zakończeniu edukacji zaczęła pracę w Telewizji Polskiej. Brak wykształcenia dziennikarskiego lub aktorskiego nie przeszkodził jej w zostaniu prezenterką i pojawieniu się w kilku filmach i serialach!

Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej telewizji. Na koncie ma również kilka audycji radiowych. W programie Nasz nowy dom, który prowadzi, może realizować swoją pasję do remontów. Oprócz tego była radną i napisała książkę. Kim jednak jest z zawodu Katarzyna Dowbor?

Co studiowała Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor studiowała pedagogikę ze specjalnością seksuologia! Chociaż nie praktykuje wyuczonego zawodu, to ta tematyka wciąż jest jej bliska i gwiazda otwarcie zabiera głos w sprawach związanych z jej wykształceniem. W wywiadzie dla interia.tv apelowała, aby Polacy nie wstydzili się mówić o swoim życiu erotycznym. Namawiała, by mówić o tym, jak o czymś zupełnie normalnym oraz prosiła, by dorośli nie bali się odpowiadać na pytania dzieci dotyczące tego tematu. 

– Kiedy słyszę: A po co z dziećmi o tym rozmawiać?, odpowiadam: A skąd się biorą dzieci? Z kapusty? (…) Państwo marzy, żeby ich było tak dużo, a rozmawiać o tym, skąd się biorą, już nie chce — powiedziała w rozmowie z Show.

Dla was również wykształcenie Katarzyny Dowbor było dużym zaskoczeniem?

ZOBACZ ZDJĘCIA KATARZYNY DOWBOR:

Katarzyna Dowbor: wykształcenie
instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor ma niewiarygodne wykształcenie!

Katarzyna Dowbor: wykształcenie
instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Gwiazda ma specjalizację z seksuologii. Spodziewaliście się tego?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Julii Pitery ma niewiarygodny zawód! Ma zawód, o którym marzą tysiące
  2. Tata Roksany Węgiel to niezwykły mężczyzna. Pokazała jego zdjęcie: „Najlepszy na świecie”
  3. Donald Trump oskarżony o gwałt! Znana kobieta udzieliła szokującego wywiadu i wystąpiła na okładce gazety
  4. Marta Kaczyńska na luksusowych wakacjach! Jej córka zdała relację w sieci i pokazała nam ciekawe szczegóły
  5. Joanna Przetakiewicz – WZROST, WIEK, MĄŻ, SYNOWIE

źródło: interia.tv

Poprzedni artykułGdzie mieszka Edyta Górniak? Kiedyś apartament w Los Angeles, a teraz…
Następny artykułCzy po rozstaniu można wrócić do siebie? Rozważamy wszystkie za i przeciw
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.