Katarzyna Dowbor od niedawna nie mieszka już sama. Prowadząca program „Nasz Nowy Dom” udzieliła wywiadu, w którym poinformowała, że wprowadziła się do niej jej 90-letnia mama.

Mama dziennikarki — Krystyna Kokocińska ma już prawie 90 lat i nie była chętna na wyprowadzkę do domu córki. Mimo to gwieździe udało się ją namówić na zamieszkanie z nią.

Katarzyna Dowbor zamieszkała z mamą

Prowadząca program „Nasz Nowy Dom” udzieliła niedawno wywiadu, w którym poinformowała, że udało jej się namówić mamę na przeprowadzkę do jej domu. Krystyna Kokocińska ma już prawie 90 lat i wymaga stałej opieki. Jak mówi sama dziennikarka, jej mama ma poważne kłopoty z poruszaniem się.

Katarzyna Dowbor i jej brat podjęli decyzję o zorganizowaniu opieki dla 90-latki. Niestety, ciężko jest znaleźć kogoś, komu zarówno gwiazda, jak i jej mama, zaufałyby w pełni. W związku z tym prowadząca show Polsatu postanowiła namówić Krystynę Kokocińską na przeprowadzkę do jej domu.

-Mama mieszka u mnie, bo ma już prawie 90 lat. Radzi sobie dobrze, jest bardzo sprawna intelektualnie i to jest fajne. Natomiast od paru lat ma problemy z poruszaniem. Kiedyś się wywróciła i trochę poobijała. Stwierdziliśmy z bratem, że nie powinna mieszkać już sama. Ciężko jest znaleźć kogoś do opieki, żeby z mamą mieszkał, a my nie moglibyśmy takiej osobie zaufać. Uznaliśmy więc, że lepiej będzie, gdy mama się przeprowadzi do mnie — zdradziła gwiazda w rozmowie z tabloidem „Fakt”.

Dziennikarka mieszka w mieszczącym się pod Warszawą Ustanowie. Jak sama mówi, jest to jej wymarzone miejsce na ziemi, gdzie mieszka otoczona ukochanymi zwierzętami. To właśnie tutaj odpoczywa i nabiera sił na nowy dzień.

-Dla mnie momentem odpoczynku i odreagowania jest powrót do domu. Niestety mało w nim przebywam, bo jestem ciągle w trasie, ale jak już wracam do domu i mogę przytulić się do moich czterech psów, dwóch kotów i dwóch koni, to czuję się niesamowicie. Zwierzęta dają ogromny spokój, którego tak mi brakuje — powiedziała Katarzyna Dowbor w rozmowie z AKPĄ.

Zobacz, jak wygląda mama prezenterki:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Koncert „Dla Ciebie, mamo”. Na scenie padły poruszające słowa o Ukrainie, polały się łzy.
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  4. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.