Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor zdradziła, jaką jest babcią. Pozwala wnuczkom na wiele
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.07.2022 20:58

Katarzyna Dowbor zdradziła, jaką jest babcią. Pozwala wnuczkom na wiele

Katarzyna Dowbor
TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor jest nie tylko prowadzącą programu „Nasz nowy dom”. Po godzinach realizuje się też jako babcia. Dziennikarka ma dwie wnuczki – jak wyglądają ich relacje?

Gwiazda ma dwójkę dorosłych dzieci – córkę Marię oraz syna Macieja. Ten drugi poszedł w ślady matki i wybrał zawód dziennikarza. Z małżeństwa z Joanną Koroniewską sam ma dwie córki.

Katarzyna Dowbor i życie rodzinne

Na co dzień nie narzeka na brak zajęć. Sama tylko praca na planie programu „Nasz nowy dom” jest bardzo angażująca. Także emocjonalnie, ponieważ problemy uczestników mogą stresować i smucić prowadzącą.

Dziennikarka wiele razy wspominała w wywiadach, że w odreagowaniu wszelkich trudnych emocji pomaga jej przebywanie w jej własnym domu, z rodziną i jej zwierzętami.

Dowbor ma bowiem pokaźne stado przygarniętych czworonogów, do których jest bardzo przywiązana. Ma nawet konie – jej ukochana klacz Rodezja skończyła ostatnio 32 lata, co jest imponującym osiągnięciem.

Ostatnio towarzystwa dotrzymuje jej też 90-letnia mama, która jakiś czas temu u niej zamieszkała. Panie mają cudowną, bliską relację, a wspólne chwile są źródłem sporej radości.

Jaką babcią jest Katarzyna Dowbor?

Oczywiście Dowbor nie posiada się z radości, kiedy może gościć u siebie dzieci oraz wnuczki. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają bowiem dwie urocze dziewczynki: 13-letnią Janinę i 4-letnią Helenę.

Sama gwiazda przyznaje, że jest bardzo zapracowaną babcią. Ma wiele obowiązków i ciągle jest w trasie, co sprawia, że nie może poświęcać wnuczkom tyle czasu, ile by chciała.

Ale jeżeli tylko mam szansę spotkać się z moimi wnuczkami, które są cudowne, to się bardzo staram. Wtedy jestem babcią rozpuszczającą. Na wszystko im pozwalam – zdradza Dowbor.

Na szczęście Joanna i Maciej nie mają nic przeciwko temu. Katarzyna przyznaje, że są cudownymi, odpowiedzialnymi rodzicami. Kiedy jednak Janina i Helena przebywają u babci, mogą naginać pewnie zasady, obowiązujące w domu. Wolno im nawet jeść słodycze.

Zobacz zdjęcie:

Katarzyna Dowbor

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Internauta groził Joannie Koroniewskiej śmiercią. Pokazała wiadomość
  2. „Królowe życia”: Edzia przejmuje koronę od Dagmary? Otworzyła firmę, która może być konkurencją dla Kaźmierskiej
  3. Burza pod nagraniem z Viki Gabor. Internauci surowo oceniają nastolatkę: „Makijaż nie wystarczy”