Po niezwykle poruszającym odcinku Katarzyna Dowbor przekazała widzom zasmucającą informację. Sezon dobiegł końca i przyszła pora, aby się pożegnać. Gospodyni programu „Nasz nowy dom” podziękowała wszystkim za wspólną przygodę. Miała jednak dobrą wiadomość dla fanów.

W ostatnim sezonie „Naszego nowego domu” nie zabrakło wielkich emocji. Widzom została przedstawiona m.in. jedna z najsmutniejszych historii, jakie do tej pory mogli zobaczyć na ekranie. Także najnowszy odcinek sprawił, że niejednej osobie zakręciła się w oku łza.

Katarzyna Dowbor pomogła pani Teresie oraz jej rodzinie, a zrujnowany budynek, w którym mieszkali, został postawiony na nogi i przeszedł wspaniałą metamorfozę. Dwójka najmłodszych bohaterów, Adam i Zosia wreszcie mogli bez wstydu i lęku zaprosić do siebie kolegów i koleżanki.

Katarzyna Dowbor pożegnała się z widzami. „Dziękuję, że byliście z nami”

Wzruszająca historia pani Teresy była ostatnią, którą mogliśmy zobaczyć w 18. sezonie. Po wszystkim na Facebooku pojawił się smutny post. Katarzyna Dowbor zwróciła się do wszystkich widzów i oznajmiła, że czas się pożegnać.

Dziękujemy, że byliście z nami, że — jak zawsze — mogliśmy na Was liczyć, i że tak pięknie dopingujecie – czytamy.

Dla wszystkich, którzy już tęsknią za ulubioną ekipą remontową mamy jednak pocieszającą wiadomość. Gospodyni programu dała do zrozumienia, że „Nasz nowy dom” już wkrótce znów zawita na ekrany, a wraz z nim nowe wyzwania i nowe, piękne historie. Zachęciła także wszystkich do wysyłania zgłoszeń. Możemy więc mieć pewność, że twórcy już zbierają materiał do kolejnego, 19. sezonu.

Przez 9 lat emisji program Katarzyny Dowbor stał się nieodłącznym elementem ramówki Polsatu, gromadząc przed telewizorami całe rodziny. Pozytywna energia i szczęśliwe zakończenia z pewnością przyczyniły się do jego fenomenu, a reakcje fanów na pożegnalny post tylko potwierdzają jego popularność.

– Wielkie podziękowania dla całej ekipy, za wasz trud, za to, że zmieniacie rodzinom życie na lepsze. Pozdrawiam Pani Kasiu do zobaczenia w kolejnym sezonie.

– Dziękuje i już czekam na nowy sezon, oglądałam wszystkie odcinki, teraz będę oglądać powtórki. Pozdrawiam całą ekipę bardzo serdecznie i życzę dużo, dużo zdrowia szczęścia i radości.

– Dziękuję za to, że przywracacie mi wiarę w ludzi, dobro, które czynicie nie tylko ratuje rodziny. Sprawia, że czujemy się lepsi – pisali widzowie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl