Lelum.pl

Pawel Wodzynski/East News facebook.com/dustinspie

Katarzyna Figura pokazała apartament w trójmieście. ,,Bardzo ważne jest to, jak budujemy naszą przestrzeń”

13 Lutego 2021

Autor tekstu:

Natalia Andrejuk

Katarzyna Figura zaprezentowała swój apartament w Trójmieście. Do mieszkania zaprosiła kamery programu

Katarzyna Figura zaprezentowała swój apartament w Trójmieście. Do mieszkania zaprosiła kamery programu

Wygląda na to, że Katarzyna Figura wykorzystała czas społecznej izolacji i pandemii na to, aby zrobić w swoim mieszkaniu w Trójmieście remont. Jak na razie sypialnia aktorki stoi pusta, a w środku znajduje się czarna rzeźba przedstawiająca kobiecą sylwetkę.

Katarzyna Figura pokazała swój apartament w Gdyni

Katarzyna Figura już od dobrych kilku lat układa sobie życie z daleka od wielkomiejskiej Warszawy. Aktorka przeprowadziła się do Trójmiasta, gdzie pracuje w gdańskim Teatrze Wybrzeże.

W materiale śniadaniówki TVN pokazywała remontowane wnętrza swojego apartamentu. W oczy rzucała się czarna rzeźba, która na tle białych ścian zaznaczała się mocnym kontrastem.

Bardzo ważne jest to, jak budujemy naszą przestrzeń. Wszystko zamyka się w sztuce prostoty. Może naprawdę nie być nic, pustka, ale jeden fantastyczny element konstytuuje wnętrze – mówiła reporterom z Dzień dobry TVN Katarzyna Figura.

Dodała, że dość szybko odnalazła się w dekorowaniu wnętrz. Jednak podkreśliła, że jej córki same sobie urządzają pokoje.

Koko skończyła już 18 lat, także planuje studia gdzieś tam w świecie. Tak długo tutaj nie pomieszka, ale będzie miała gdzie wracać – powiedziała aktorka.

Katarzyna Figura i jej życie nad polskim morzem

Katarzyna Figura zdradziła reporterce również, że plaża w Dębkach to jedno z jej ulubionych miejsc nad morzem. Wyznała, że przychodzi tutaj nawet zimą i odpoczywa.

Wszystko to, co najlepsze czerpiemy właśnie z natury. Morze jest czymś nieprawdopodobnym. Tuż nad wydmami jest niesamowity las, on nigdzie indziej tak nie wygląda i tak nie pachnie – opowiadała zachwycona Figura.

Gwiazda wyjawiła, że nad brzegiem Bałtyku potrafi chodzić godzinami. Podkreśliła, że z każdym krokiem jest coraz bardziej naładowana energią.

Motywacja i chęć do działania z pewnością przydadzą się jej szczególnie teraz, kiedy teatry i kina wróciły do działalności. Katarzyna Figura już od jakiegoś czasu pracuje nad sztuką

To historia Polek, które wyjechały do Belgii, aby zarobić pieniądze. Aktorka wciela się w jedną z nich. Przyznała, że to dla niej bardzo ważna sztuka.

– opisywała swoją bohaterkę. Wygląda na to, że ona i postać przez nią grana mają wiele wspólnego. Przypomnijmy, że gwiazda mierzyła się z przemocą domową, której doświadczyła z rąk męża Kaia Schoenhalsa.

Na szczęście udało się jej z tego wyrwać i teraz na nowo układa sobie życie nad polskim morzem. Myślicie, że efekt finalny nas zaskoczy?

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura pokazała wnętrza swojego apartamentu w Trójmieście.

Katarzyna Figura

Uwagę w szczególności zwracała czarna rzeźba kobiecej sylwetki, która stała w sypialni aktorki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie do wiary, w jakich warunkach żyje była gwiazda "M jak miłość". Kuchnia jak z domku dla lalek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Cóż za piękność w sercu Jarosława Kreta. Okazało się, że mieszka na końcu świata, jej uroda zwala z nóg
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Smutny widok na grobie Leonarda Pietraszaka. Nie bez powodu świeci pustkami
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Norbi prosi o pomoc. Dopiero teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze, ciężko powstrzymać łzy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Paul Grant. Zmarł w wieku 56 lat. "Odszedł za wcześnie"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Ojciec Dawida Kubackiego zdradził szczegóły rodzinnego dramatu. Wiadomo, kiedy jego synowa udała się do szpitala
Czytaj więcej >
Natalia Andrejuk

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]