Katarzyna Figura w początkach swojej kariery znana była jako prawdziwa seksbomba. Nic dziwnego, że wielokrotnie zapraszana była przez Playboya. Do dzisiaj jej sesja z 1994 roku uważana jest za jedną z najbardziej ikonicznych, wciąż ciężko oderwać od niej wzrok. Każda kobieta chciała wyglądać tak jak znana polska aktorka, mężczyźni ją uwielbiali. 

Aktorka filmowa i teatralna, na zawsze zapisała się jednak w pamięci fanów nie tylko dzięki swojej świetnej grze aktorskiej, ale i niezwykłej mocy przyciągania, która sprawiła, że nawet w Stanach Zjednoczonych postrzegana była jako prawdziwa seksbomba. Katarzyna Figura w swojej sesji w Playboyu wciąż rozbudza wyobraźnię. 

Katarzyna Figura zawsze zachwycała

Kiedy Pociąg do Hollywood został wyświetlony na festiwalu filmowym w Miami, Katarzyna Figura od razu przyciągnęła oczy widzów i reżyserów z całego świata. To właśnie ten powstały w 1987 roku film sprawił, że po raz pierwszy odezwał się do niej magazyn Playboy. 

Za sesję w amerykańskiej edycji kobiecie zaoferowano ogromną na ówczesne standardy sumę 34 tysięcy dolarów. Aktorka na początku zgodziła się na udział w niej, później jednak zmieniła zdanie, stwierdziwszy, że nie podoła zadaniu.

—Ja się tak tego przestraszyłam! Wychowana w takich, a nie innych warunkach. Ja wiem, że dziś trudno jest w to uwierzyć, ale to było prawie 30 lat temu. Trudno mi było stanąć na wysokości zadania, zaakceptować w pełni seksualność — powiedziała Katarzyna Figura w programie Demakijaż

Sesje w polskim Playboyu

Kilka lat później, już bardziej doświadczonej aktorce udało się przemóc strach i zdecydowała się na wzięcie udział w sesji do Playboya, już tylko polskiego. Pojawiła się w nim raz w 1994 roku i później po raz kolejny w 2008 roku. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna figura
filmpolski.com

Uważana jest za seksbombę. 

katarzyna figura w playboyu
Playboy

Katarzyna Figura dwukrotnie pojawiła się w Playboyu

katarzyna figura w playboyu
Playboy

Pierwszą ofertę odrzuciła. 

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Mężczyzna wsiadł do taksówki i powiedział jedynie: ,,Szybko na Pragę, moja dziewczyna umarła”
  3. Kobieta usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła do środka, zobaczyła męża
  4. Krzysztof Ibisz pogratulował byłej żonie. ,,Pani Gadżet ma powód do świętowania
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik

źródła: fakt.pl

Poprzedni artykułNie żyje najmniejszy człowiek świata. Miał 27 lat i 67 cm wzrostu
Następny artykułUrodziła dziecko partnerowi, ale formalnie tatą został ktoś zupełnie inny. „Ojciec jest, a ojca nie ma”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego