Katarzyna Figura była ofiarą przemocy. Kilka lat temu gwiazda ekranu odważyła się na poruszający wywiad, w którym wyjawiła powody rozwodu z obecnym mężem. Jak się okazało, za zamkniętymi drzwiami mieszkania aktorki rozgrywał się prawdziwy dramat. 

Aktorka przez lata była ofiarą przemocy domowej. W odważnym wywiadzie sprzed kilku lat Katarzyna Figura ośmieliła się opowiedzieć o tym, co ją spotkało. Od tamtej pory minęło wiele czasu, jednak dziś jej dramat powrócił pod wpływem publicznej dyskusji na temat przemocy domowej. Gwiazda nie zamierza milczeć.

Katarzyna Figura ofiarą przemocy

Aktorka kilka lat temu zdobyła się na szokujące wyznanie – jej 12-letnie małżeństwo z Kaiem Schoenhalsem zakończyło się z powodu przemocy domowej. W szczerej i odważnej rozmowie z Vivą Katarzyna Figura wyznała, co działo się za zamkniętymi drzwiami jej mieszkania na Saskiej Kępie. 

– To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. Wiesz, jak bardzo boli, jak cię ktoś kopnie w kość piszczelową? Dziś największą pretensję mam do siebie, że pozwoliłam mu się upokarzać. Przez tyle lat, często myślałam: Na co czekam? By mnie pobił tak strasznie, żebym była kaleką? – wyznała Katarzyna Figura.

Choć sprawa rozwodowa ciągnie się za nią już od 7 lat, dopiero rok temu udało jej się zakończyć część spraw związanych z rozwodem. Formalnie nadal jest żoną swojego oprawcy. 

Koszmar Katarzyny Figury

W obliczu ostatnich wydarzeń Katarzyna Figura nie pozostaje obojętna. Mowa oczywiście o głośnym wywiadzie Weroniki Rosati w Wysokich Obcasach, gdzie wyznała, że również była ofiarą przemocy domowej. W Figurze odżyły wspomnienia, jako że temat zna od podszewki. Według pomponik.pl aktorka bardzo wspiera młodszą koleżankę i trzyma za nią kciuki. Podobno aktorka zaprosiła Rosati do swojego domu nad morzem, żeby mogła zmienić otoczenie i odpocząć.

Dzięki Weronice Rosati Katarzyna Figura poczuła, że jest gotowa by jeszcze raz opisać swoje traumatyczne przeżycia. Znajoma aktorki informuje, że ta ma zamiar opowiedzieć swoją historię w formie autobiograficznej książki. Miejmy nadzieję, że powstała w ten sposób opowieść pomoże innym ofiarom przemocy domowej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna figura
instagram.com/figura_katarzyna

Katarzyna Figura przed laty wyznała, że była regularnie poniżana i bita przez swojego męża.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJulia Wieniawa rozgogolona na wakacjach. Pokazała to zdjęcie i rozpaliła fanów
Następny artykułIle skrzydeł ma motyl? Prawdopodobnie zawsze odpowiadałeś źle
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.