Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Figura kiedyś. Zobaczcie zdjęcia największej seksbomby w Polsce
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 05.01.2019 13:44

Katarzyna Figura kiedyś. Zobaczcie zdjęcia największej seksbomby w Polsce

Katarzyna Figura
fot. Playboy

Katarzyna Figura kiedyś- jej zdjęcia robią furorę w internecie! Uważana przez wiele osób za naczelną uwodzicielkę polskiego kina, wciąż może pochwalić się figurą i urodą sprzed lat. Patrząc na jej zdjęcia z okresu największej świetności, wciąż nie możemy wyjść z podziwu dla jej figury i seksapilu. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś!

Katarzyna Figura kiedyś była jedną z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia. Jej uroda w stylu późnej Marylin Monroe onieśmielała filmowców i fotografów. Z tego okresu zachowało się wiele niesamowitych kadrów, które dokumentują burzę blond loków, pełne usta i pociągające spojrzenie.

Katarzyna Figura kiedyś

Katarzyna Figura kiedyś uchodziła za najładniejszą gwiazdę filmową. 56- letnia dziś aktorka wciąż jednak zwraca na siebie uwagą ponętną urodą i jasnymi włosami. To właśnie dzięki twarzy i talentowi mogła rozpocząć swoją zawrotną karierę w branży. Ciekawe rysy twarzy sprzyjały jej- swoją przygodę przed kamerą zaczęła w latach 80. XX w. od epizodów u wielkich nazwisk: Krzysztof Kieślowski czy Wojciech Jerzy Haas.

Jednak czytając frazę Katarzyna Figura kiedyś, w pamięci mamy świetne występy w produkcjach takich, jak: Pociąg do Hollywood oraz legendarnym Kingsajzie, które uczyniły z niej prawdziwą seksbombę polskiego kina. Swoją kobiecość również szczególnie podkreślała w roli Ryszardy Siarzewskiej w filmie Kiler i Kilerów 2- óch.

Katarzyna Figura 2018

Choć największe role filmowe powierzano słynnej aktorce trzy dekady temu, wciąż możemy mówić o nieprzemijającym pięknie Pani Katarzyny. Na swoim oficjalnym profilu instagramowym umieszcza kolejne zdjęcia, które zrobiono jej na planach największych produkcji z jej udziałem. Co możemy z nich wyczytać? Fakt, że Katarzyna Figura kiedyś wyglądała świetnie! Jej urok był na tyle silny, że chciano ją sfotografować wiele lat temu w jednym z numerów amerykańskiego wydania Playboya. Świadoma swojego wdzięku aktorka jednak odmówiła, twierdząc, że wychowano ją w innych wartościach.

Katarzyna Figura kiedyś jednak potrafiła chętnie pokazywać swoje poszczególne części ciała widzom. Do kanonu klasycznych wręcz ujęć polskiego kina weszły kadry z wymienionych już dwóch filmów, Kingsajz i Pociąg do Hollywood, w których możemy dostrzec ją nago. W przypadku pierwszego tytułu jest to scena, w której krasnoludek grany przez Jacka Chmielnika skacze po jej gołych plecach. Z kolei Pociąg ukazuje jej nagie ciało w pełnej krasie!

Katarzyna Figura kiedyś- ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Figura kiedyś

Katarzyna Figura kiedyś uwodziła na ekranie swoimi wdziękami.

Katarzyna Figura kiedyś

Katarzyna Figura kiedyś była określana mianem polskiej Marylin Monroe.

Katarzyna Figura kiedyś

Aktorka na swoim instagramie chętnie pokazuje poszczególne zdjęcia z różnych filmów. Katarzyna Figura kiedyś była niesamowicie piękna!

Katarzyna Figura obecnie wygląda niemalże tak samo, jak 30 lat wcześniej!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile lat ma Grażyna Torbicka? Gwiazda wygląda na 20 lat mniej niż w rzeczywistości
  2. Edyta Herbuś: Dzieci nigdy nie pojawią się w jej życiu?
  3. Kim Kardashian i Kanye spodziewają się CZWARTEGO dziecka

źródła: wikipedia.com