Anna Przybylska była uznawana za jedną z najpiękniejszych i najzdolniejszych polskich aktorek. Zmarła przedwcześnie w 2014 roku po długiej chorobie. Córka gwiazdy próbuje swoich sił na scenie, a apetyt na karierę u młodej dziewczyny stale rośnie. W rozwijaniu kariery ma jej pomóc Katarzyna Figura, która była bliską przyjaciółką Anny Przybylskiej. Czy pomoże jej w drodze na szczyt?

Dzieci gwiazd wzbudzają równie wielkie zainteresowanie w świecie mediów, co ich znani rodzice. Szczególnie gdy w genach odziedziczyli nie tylko zjawiskową urodę, lecz także talent. Tak właśnie jest w przypadku córki Anny Przybylskiej. Czy Katarzyna Figura pomoże Oliwii Bieniuk w rozwoju kariery?

Anna Przybylska przyjaźniła się z Katarzyną Figurą

Katarzyna Figura kilka lat temu przeprowadziła się do Gdyni W wielu wywiadach podkreślała, że to jej miejsce na ziemi i nigdzie nie czuje się lepiej. Nad morzem mieszkała również inna polska aktorka, Anna Przybylska. To właśnie tutaj chodziła do liceum. Dziś do tej samej szkoły uczęszcza jej najstarsza córka, Oliwia Bieniuk. Kilka lat temu mogliśmy podziwiać dziewczynę w kampanii jednej z marek odzieżowych i wszyscy zastanawiali się, jak rozwinie się jej kariera. Okazuje się, że Katarzyna Figura chce pomóc nastolatce w drodze na szczyt:

– Kasia uwielbia Oliwię. Uważa, że ma sceniczny temperament, jak jej mama Ania, z którą sporo rozmawiały o dzieciach. Ania rozumiała marzenie córki o aktorstwie, chciała jej pomóc w przygotowaniach do nauki w szkole teatralnej. Teraz chętnie podejmie się tego Kasia – wyznała znajoma aktorki w rozmowie z portalem Pomponik.

Katarzyna Figura chce pomóc Oliwii w przygotowaniach do nauki w szkole teatralnej. Czy dzięki niej zostanie sławną aktorką? Córka Anny Przybylskiej może liczyć na jej wsparcie.

Katarzyna Figura pomoże Oliwi Bieniuk?

Niewątpliwie Oliwia odziedziczyła urodę po mamie i wszyscy wróżyli jej zawrotną karierę w polskim show-biznesie. Okazuje się, że Oliwia postanowiła pójść za ciosem – niedawno zagrała w szkolnym filmie Glimmer, który bierze udział w plebiscycie na najpopularniejszy film Przeglądu Krakowskiego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. 

Jak sądzicie, czy Katarzyna Figura pomoże w rozwoju kariery Oliwii Bieniuk?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna przybylska
instagram.com @figura_katarzyna

Katarzyna Figura przyjaźniła się z Anną Przybylską.

anna przybylska
instagram.com @oliwia.bieniuk

Podobno Figura chce pomóc Oliwi w rozwoju kariery aktorskiej.

anna przybylska
instagram.com @oliwia.bieniuk

Jak sądzicie, czy Oliwia pójdzie w ślady mamy?

anna przybylska
instagram.com @oliwia.bieniuk

Trzeba przyznać, że nastolatka zachwyca urodą!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMagda Gessler pochwaliła się romantycznym zdjęciem z mężem. To urocze
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak o pracy w TVP. „Byłam panią w garsonce”