Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Figura schudła! Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę
Robert Głowacki
Robert Głowacki 25.02.2019 14:22

Katarzyna Figura schudła! Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę

katarzyna figura schudła
Fot.youtube.com

Katarzyna Figura schudła! Znana aktorka zrzuciła ponad 20 kilogramów i nie przypomina dawnej siebie. Co stoi za tą niezwykłą zmianą? Rygorystyczna dieta czy może ćwiczenia? Jedno jest pewne, aktorka przeszła spektakularną metamorfozę i wygląda jak milion dolarów.

Katarzyna Figura jest uosobieniem kobiecego seksapilu. Aktorka mimo swojego wieku wciąż zachwyca wyglądem. Mężczyźni marzą o takiej damie, a inne kobiety chcą wyglądać tak jak ona. Przez pewien czas Katarzyna Figura walczyła z dodatkowymi kilogramami. Niedawno aktorka pokazała się publicznie po spektakularnej matamorfozie – schudła ponad 20 kilogramów! Jak to zrobiła?

Metamorfoza Katarzyny Figury

Katarzyna Figura nigdy nie miała kształtów wychudzonej modelki z wybiegu. Aktorka była ikoną lat 90. Duże piersi, szerokie biodra i zmysłowe spojrzenie zapewniło jej miano największej filmowej piękności w Polsce. Bolesne rozstanie z mężem, drobne problemy zawodowe aktorki odbiły się nieco na zdrowiu i sylwetce gwiazdy. Aktorka nieco przytyła, mniej dbała o sobie. Katarzyna Figura tuż po rozstaniu z mężem postanowiła się przeprowadzić ze stolicy do Gdyni. To tam, jak sama przyznaje. Odnalazła swój azyl. Do przeprowadzki namówiła ją córką, jak się okazało był to strzał w dziesiątkę.

– Była ze mną Kaszmirka, która nie wyjechała na obóz taneczny razem z siostrą i właśnie ona powiedziała: „Mamusiu, my się musimy tu przeprowadzić”. To był taki pomysł po prostu intuicyjny, z serca. I ja to podjęłam – w ciągu kolejnych dni zaczęłam myśleć: „Boże, przecież to jest dokładnie to, czego ja chciałam”. Ja tutaj oddycham. – cytuje aktorkę Tele Magazyn.

Jak Katarzyna Figura schudła?

Kiedy aktorka już się przeprowadziła do Gdyni, a jej życie stało się bardziej spokojne postanowiła zawalczyć o swoją sylwetkę. Katarzyna Figura schudła ponad 20 kilogramów. Jak to zrobiła? Nie było wcale łatwo. W rozmowie z dwutygodnikiem Przyjaciółka zdradziła, w jaki sposób udało jej się przejść tak spektakularną metamorfozę.

Patentem aktorki na idealną figurę są regularne ćwiczenia i zrównoważona dieta ułożona specjalnie dla niech przez dietetyka. Aktorka ze swojego meny wyeliminowała węglowodany (pieczywo, ryż, kasze, ziemniaki, makaron) oraz większość cukrów (owoce). Jadła tylko warzywa, ryby, chude mięso i owoce morza. Nie było wcale łatwo, lecz na efekty nie trzeba było długo czekać. Już po kilkunastu tygodniach aktorka zaczęła tracić zbędne kilogramy, a po kilku miesiącach jej waga pokazywała 20 kilogramów mniej. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Gratulacje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Figura schudła

Katarzyna Figura kilka lat temu przeprowadziła się ze stolicy do Gdyni. Po traumatycznym rozwodzie właśnie nad polskim morzem odnalazła spokój.

Katarzyna Figura schudła

Kiedy uporała się z problemami prywatnymi postanowiła zawalczyć o swoją sylwetkę.

Katarzyna Figura schudła

Aktorka schudła ponad 20 kilogramów zawdzięcza regularnym ćwiczeniom i regularnej diecie.

Katarzyna Figura schudła

Katarzyna Figura jest ikoną polskiego kina. Jej rola w filmie Killer jest już kultowa.

Katarzyna Figura schudła

Ostatnią głośną produkcją, w jakiej wzięła udział aktorka był film 7 uczuć w reżyserii Marka Koterskiego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wzrost i waga Barbary Kurdej-Szatan zaskakuje. Ma świetne wymiary
  2. Co studiował Marcin Prokop? Wykształcenie prowadzącego DD TVN jest imponujące
  3. Brat Małgorzaty Rozenek robi zawrotną karierę za granicą. Czym się zajmuje?
  4. Domowe sposoby na ból zęba. Lista najskuteczniejszych rzeczy

źródła: polki.pl/telemagazyn.pl