Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Glinka bierze ślub? To ma być wydarzenie roku!
Robert Głowacki
Robert Głowacki 04.08.2019 16:48

Katarzyna Glinka bierze ślub? To ma być wydarzenie roku!

Katarzyna Glinka
fot. Instagram/katarzynaglinka

Katarzyna Glinka bierze ślub? Jeden z tygodników donosi, że już niedługo aktorka serialu Barwy Szczęścia powie sakramentalne tak. To ma być wydarzenie roku, w bardzo egzotycznym miejscu. Gwiazda przez długi czas milczała na temat swojego związku z Jarosławem Bienieckim, jednak zdecydowała się uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat swoich uczuć.

Katarzyna Glinka jest znaną aktorką, a największą sławę przyniosła jej rola w serialu Barwy Szczęścia. O swoim życiu prywatnym nie mówi zbyt chętnie, jednak z miesiąca na miesiąc odkrywa się coraz bardziej. Według tygodnika Świat&Ludzie aktorka jest już coraz bliżej ślubu, a ceremonia odbędzie się w egzotycznym miejscu.

Katarzyna Glinka: ślub

Katarzyna Glinka spotyka się z Jarosławem Bienieckim już od ponad roku i wszystko wskazuje na to, że ich związek wchodzi na coraz to poważniejsze tory. Gwiazda, która stroni od mówienia o swoim życiu prywtanym zrobiła mały wyjatek i pochwaliła się swoim uczuciem na Instagramie.

– Kochani kolorowa prasa donosi o tym, że „kocham na plaży” i nie zasłaniam się parawanem, otóż uprzejmie donoszę, że kocham nie tylko na plaży i na piasku, ale również w górach, na spacerze, kiedy biegam, czytam, uczę się roli, kiedy robię obiad, odbieram dziecko ze szkoły, bawię się z nim, jestem w kinie i w ogóle wszędzie gdzie jestem – napisała aktorka.

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki zaręczyli się w lutym tego roku i jak informuje tygodnik Świat&Ludzie, już niedługo para powie sobie sakramentalne tak. Podobno ślub aktorki zbliża się już wielkimi krokami. Uroczystość będzie miała kameralny charakter i odbędzie się na jednej z egzotycznych wysp, za to przyjęcie weselne będzie już w Polsce. Będzie to drugi ślub w życiu aktorki. Cztery lata temu Katarzyna Glinka rozwiodła się z ojcem swojego dziecka.

Kim jest Jarosław Bieniecki?

Jarosław Bieniecki jest narzeczonym Katarzyny Glinki, jednak to nie wszystko, co wiemy na jego temat. Partner aktorki jest znanym sporowcem, a na swoim koncie ma już sześć medali mistrzostw Polski w biegach długodystansowych. Studiował stosunki międzynarodowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także ukończył jeden rok Nauk Politycznych na jednym z uniwersytetów w USA.

Teraz narzeczony Katarzyny Glinki jest w zarządzie biegu z przeszkodami Runmadedd, a także mówca motywacyjnym. Podobnie, jak Katarzyna Glinka ma już dzieci z poprzedniego związku. Jest ojcem 10-letniego Igora i 7-letniej Marii. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki stworzą rodzinę. Trzymamy kciuki i już nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli napisać wam o bajecznym ślubie aktorki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka w lutym się zaręczyła.

katarzyna glinka

Podobno ślub aktorki ma odbyć się już wkrótce na jednej z egzotycznych wysp.

Katarzyna Glinka

Ponoć wesele ma odbyć się w Polsce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda opowiedziała o swoich wymaganiach koncertowych. Niełatwo ją zadowolić
  2. Agnieszka Sienkiewicz nie pojawi się w nowym sezonie „Przyjaciółek”. Ma ważny powód
  3. Roksana Węgiel swoją karierę zawdzięcza Majce Jeżowskiej? Gwiazda doceniła ją przed laty
  4. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  5. Anna Przybylska przed śmiercią skierowała kilka słów do swojej mamy i dzieci. Serce pęka na pół

źródło: jastrzabpost.pl