Katarzyna Glinka zaręczyła się! Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek kilka dni temu przeżyła wyjątkowo romantyczne oświadczyny. Kim jest partner aktorki, który postanowił spędzić z nią resztę życia?

Gwiazda Barw szczęścia zaręczyła się! Wybranek aktorki oświadczył jej się w wyjątkowo romantyczny sposób, czym wzruszył nie tylko swoją ukochaną, ale i… publiczność. Partner aktorki oświadczył jej się bowiem na scenie! Katarzyna Glinka zaręczyła się i wygląda na bardzo szczęśliwą.

Katarzyna Glinka zaręczyła się

Aktorka ma za sobą już jedno małżeństwo, które zakończyło się kilka lat temu. Była żoną Przemysława Gołdona, któremu urodziła syna, obecnie 7-letniego Filipa. Para była ze sobą przez 10 lat, 5 lat trwało ich małżeństwo. Niestety między partnerami przestało się układać i mimo prób uratowania związku, relacja zakończyła się rozwodem. Kolejne związki aktorki również nie kończyły się szczęśliwie. Teraz jednak wszystko się zmieniło: Katarzyna Glinka zaręczyła się! Kim jest narzeczony gwiazdy?

Kim jest narzeczony Katarzyny Glinki?

Aktorka poznała ukochanego dzięki swojej pasji – bieganiu! Udział w maratonach pomógł jej, gdy zmagała się z żałobą po śmierci ojca, a także z bolesnym rozwodem. Gwiazda nie spodziewała się jednak, że dzięki pasji do sportu pozna także swoją bratnią duszę! Jarosław Bieniecki, narzeczony Glinki także jest z zamiłowania biegaczem. Ma na swoim koncie 6 mistrzowskich medali w biegach długodystansowych i jest prezesem firmy organizującej biegi ekstremalne Runmageddon.

Zaręczyny Katarzyny Glinki

Jak Jarosław Bieniecki oświadczył się Katarzynie Glince? Zaręczyny były wyjątkowo romantyczne. Zarówno Bieniecki, jak i Glinka opublikowali na instagramie zdjęcia bukietu róż, który narzeczony wręczył aktorce. Bukiet był imponujący, bo składał się z aż 183 kwiatów! Jak napisał Jarosław Bieniecki, każda róża symbolizuje jeden dzień mijający od pierwszej randki narzeczonych.

Cały przebieg zaręczyn był równie romantyczny! Ukochany oświadczył się aktorce po spektaklu w Teatrze Kwadrat, w którym zagrała gwiazda. Po zakończonym przedstawieniu rozległy się owacje na stojąco, a na scenę wkroczył ukochany Glinki, który poprosił ją o rękę! Jak podaje pomponik.pl, aktorka była bardzo wzruszona i wtulona w ukochanego zeszła ze sceny przy wiwacie publiczności. Życzymy parze wszystkiego, co najlepsze!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Glinka zaręczyła się
instagram.com/katarzynaglinka

Katarzyna Glinka zaręczyła się! Aktorka w końcu odnalazła prawdziwą miłość.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułEwa Farna zawiesza karierę! Gwiazda robi sobie przerwę dla dziecka
Następny artykułRobert Więckiewicz z żoną. Kim jest Natalia Adaszyńska?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.