Katarzyna Grochola: mąż słynnej pisarki był pedofilem? W jednym z wywiadów córka gwiazdy — Dorota Szelągowska zarzuciła swojemu byłemu ojczymowi alkoholizm i pedofilię. Teraz głos zabrała sama Grochola. Wstrząsające słowa, pełne bólu i szczerości.

Kilka miesięcy temu Dorota Szelągowska w szczerym wywiadzie z Magdą Mołek opowiedziała o traumach swojego dzieciństwa. Jedną z nich było posiadanie ojczyma, którego określiła pedofilem i alkoholikiem. Co na to wszystko jej mama? Katarzyna Grochola: mąż gwiazdy był pedofilem i alkoholikiem? Pisarka wraca pamięcią do smutnej przeszłości. 

Katarzyna Grochola w mocnych słowach o były mężu, którego Dorota Szelągowska nazwała pedofilem

Wielkim echem w polskim show-biznesie odbił się wywiad Doroty Szelągowskiej, którego udzieliła Magdzie Mołek. Gwiazda TVN wspominając swoje dzieciństwo, wyznała, że jej ówczesny ojczym był alkoholikiem i pedofilem. Było to jedno z mocniejszych wyznań gwiazdy w jej karierze. 

– Gdybyś mi powiedziała: Hej, cofniesz czas, nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem, nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała… różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego… Nie oddałabym tego za nic (…) Bo to mnie zbudowało — wspominała Dorota Szelągowska.

Katarzyna Grochola o byłym mężu

Po bulwersujących wyznaniach Szelągowskiej w mediach rozpętała się prawdziwa burza, a Katarzyna Grochola przez długi czas milczała, aż do momentu, gdy w rozmowie z magazynem Viva! odniosła się do wstrząsających wspomnień córki. Jak pisarka wspomina swoje drugie, nieudane małżeństwo?

– Drugie małżeństwo było kompletnym nieporozumieniem.(…) Nie wiedziałam, że pije, że jego poprzednia żona uciekła. To była ciężka szkoła życia. Tylko trzy lata, które bardzo wpłynęły na moje i Doroty życie. Ona miała gorzej, bo była dzieckiem, a ja – że się tak wyrażę – to piekło jej stworzyłam, przenosząc ją z Warszawy w kompletnie nieznaną sytuację pod Grodzisk Mazowiecki, półtora kilometra do kolejki WKD – wspomina na łamach Vivy!.

Katarzyna Grochola w rozmowie dodaje, że nie wiedziała wszystkiego w przeciwieństwie do jej córki, jednak zapewnia, że nie skrzywdził Doroty w fizyczny sposób. 

– Różne wieści się pojawiły parę lat temu. Myślę, że moja córka ma teraz więcej informacji niż ja. Co mogę powiedzieć, kiedy prawdziwe ofiary nie chcą mówić?(…) Nie skrzywdził mojej córki – dodaje pisarka.

Trauma z dzieciństwa z ojczymem alkoholikiem i pedofilem to rana w życiu Doroty i jej mamy, która nigdy do końca się nie zagoi. Teraz jednak obie panie wiodą szczęśliwe życie, u boku godnych ich mężczyzn.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Grochola: mąż
fot. screen z youtube.com tvnpl

Kilka miesięcy temu Dorota Szelągowska w wywiadzie opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie.