Lelum.pl

fot. Pawel Wodzynski/East News; Piotr Molecki/East News

Katarzyna Grochola uderza w Kaczyńskiego, wystosowała apel do Polek. „W życiu kobiety za rękę nie trzymał”

25 Listopada 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Katarzyna Grochola udzieliła szczerego wywiadu, w którym nawiązała do niedawnej głośnej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego na temat alkoholizmu wśród kobiet i macierzyństwa w Polsce. Gwiazda nie szczędziła mocnych słów i wystosowała krótki apel do wszystkich pań.

Katarzyna Grochola udzieliła szczerego wywiadu, w którym nawiązała do niedawnej głośnej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego na temat alkoholizmu wśród kobiet i macierzyństwa w Polsce. Gwiazda nie szczędziła mocnych słów i wystosowała krótki apel do wszystkich pań.

Słowa prezesa Prawa i Sprawiedliwości na temat tego, że coraz więcej młodych Polek nie chce mieć dzieci, ale w zamian za to woli „dawać w szyję” spotkały się z ogromnym oburzeniem internautów. Cały Internet wręcz huczał, a wypowiedź była jedną z najczęściej cytowanych w ostatnim czasie .

Teraz głos w sprawie postanowiła zabrać jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, która w kilku słowach omówiła obecną sytuację w naszym kraju i zwróciła uwagę na kilka istotnych aspektów.

Katarzyna Grochola w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim: „w życiu chyba kobiety za rękę nie trzymał”

Pisarka zdradziła, że w jej opinii polski polityk kompletnie nie zdaje sobie sprawy, z tego, co dzieje się aktualnie w naszym kraju. Wyznała również, że w wielu domach istnieje problem choroby alkoholowej, ale mieszkańcy nie zdają sobie z tego sprawy.

wyznała Katarzyna Grochola w rozmowie z portalem Onet.

Co więcej, zauważyła, że nie zawsze uzależnienie od alkoholu wiąże się z bezdzietnością. W wielu przypadkach liczne rodziny z dużą liczbą dzieci zmagają się z tym problemem. Gwiazda nie szczędziła mocnych słów na temat Jarosława Kaczyńskiego.

Bo przepraszam bardzo, ale zdarza się, że te, które dają sobie w szyję, czasami rodzą jedno po drugim.kontynuowała oburzona pisarka.

Katarzyna Grochola zaapelowała do wszystkich Polek

W kolejnym fragmencie swojej wypowiedzi gwiazda zwróciła się bezpośrednio do Polek i przestrzegła je, że w naszym kraju nie warto obecnie decydować się na powiększenie rodziny.

 One chcą rodzić dzieci mężczyznom, których kochają, ale nie zmuszajmy ich do robienia tego, na co nie się nie zgadzają – zaapelowała do pań pisarka.

Co więcej, Katarzyna Grochola zwróciła uwagę na problem przemocy domowej, który ma miejsce w wielu polskich małżeństwach, ale jest dokładnie ukrywany przez członków rodziny z obawy przez publicznym wstydem i oceną innych.

Kiedy nikt nam nie wierzy, kiedy nie można nic powiedzieć, bo przecież on jest taki uroczy, taki miły, tak dba. Znam kobietę, którą mąż tak stłukł, że ma wsadzone żelastwo w kręgosłup. Piękna młoda dziewczyna, 36 lat, jest kosmetyczką, nie może pracować w zawodzie – kontynuowała mama Doroty Szelągowskiej.

Później zdecydowała się na przytoczenie historii popularnej polskiej aktorki Katarzyny Figury oraz byłej Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych Melanii Trump.

opisywała poruszona Katarzyna Grochola.

Swoje rozważania podsumowała słowami o wzajemnym szacunku między kobietami a mężczyznami oraz tym, że żadna z pań nie powinna zostać przymuszona do zostania matką.

zakończyła gwiazda.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

 

 

 

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Hospitalizacja Marty Kubackiej. Golcowie zamieścili w sieci poruszający wpis
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czeski piłkarz porównał Roberta Lewandowskiego z Dudą. Użył zdumiewających słów
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Katarzyna Cichopek 12 lat temu była u Kuby Wojewódzkiego. Słowa, które wtedy wypowiedziała wiele wyjaśniają
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Wojciech Glanc przewiduje rozpad jednego z najgłośniejszych małżeństw. Para właśnie spodziewa się dziecka
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Kopali jej plecak, próbowali zabrać kurtkę. Sylwia Bomba zalana łzami opowiedziała o dramacie z przeszłości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]