Katarzyna Grochola przyjęła już swoją szczepionkę przeciwko COVID-19. Pisarka opublikowała z tej okazji specjalną wiadomość, w której zwraca się do wszystkich medyków.

Trzecia fala koronawirusa wciąż szaleje w naszym kraju. W ostatnich tygodniach padło już kilka rekordów jeżeli chodzi o ilość zdiagnozowanych przypadków COVID-19 w ciągu doby. Z tego też względu zdecydowano się na przedłużenie obowiązujących obostrzeń.

Co więcej, trwa kolejna partia szczepień przeciwko COVID-19 w Polsce. Wśród osób, które przyjęły już swoją dawkę specyfiku, znajdziemy wiele znanych osobistości między innymi Katarzynę Grocholę.

Katarzyna Grochola przekazała ważną wiadomość

Nie da się ukryć, że wielu Polaków ma już dosyć całej pandemii koronawirusa i najchętniej wszyscy wrócilibyśmy do naszego normalnego życia sprzed pandemii. Niestety, dane publikowane przez Ministerstwo Zdrowia pokazują, że jeszcze trochę minie, zanim uporamy się z tym kłopotliwym wirusem.

Jednym ze sposobów na walkę z pandemią są właśnie szczepienia. 7 kwietnia Katarzyna Grochola zamieściła na swoim profilu instagramowym specjalny wpis, w którym pokazała, że przyjęła już swoją szczepionkę. Niestety, nie wiemy, jaki dokładnie specyfik został jej podany.

Co więcej, pisarka w wiadomości zamieszczonej pod zdjęciem podziękowała prawie całej służbie zdrowia za to, że mogła zostać zaszczepiona. Podziękowania nie objęły osób znajdujących się na samym szczycie w naszym systemie zdrowia.

Jednak Katarzyna Grochola podkreśla, że jest niezwykle wdzięczna wszystkim medykom za ich ciężką pracę w tych wymagających czasach.

 – Powiedz mi kiedy się szczepiłeś, a powiem Ci ile masz lat. Bądźcie zdrowi. Wszystkim medykom bardzo, bardzo dziękuję. Serdecznie pozdrawiam szpital w Ostrołęce, na zdjęciu Pani Sabina. Podziw, szacunek i miłość dla służby zdrowia, z małym wyjątkiem na szczycie – napisała Katarzyna Grochola.

Nie da się ukryć, że takie słowa wsparcia są dla medyków, którzy są na pierwszej linii frontu walki z pandemią bardzo miłe. Szczególnie że od początku wybuchu pandemii byli często celem wielu ataków ze strony społeczeństwa.

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Katarzyna Grochola – pisarka (@katarzynagrochola_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: WP.pl

Poprzedni artykułNie żyje dziennikarz TVP Andrzej Szpak
Następny artykułPrzegląd składów kosmetyków do twarzy – oleje, które mają niesamowitą moc!