W poniedziałek 7 grudnia media obiegła wiadomość, że Katarzyna Łaniewska nie żyje. Gwiazda Plebanii zmarła w wieku 87 lat, ale do końca życia była aktywna zawodowo. Ostatni film z jej udziałem niedługo trafi na kinowe ekrany. Na planie Kogel Mogel 4 nakręcono krótkie nagranie, które w świetle dzisiejszych wydarzeń nabiera wyjątkowego charakteru i dodatkowego znaczenia.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Gdzie można znaleźć ostatnie nagranie z Katarzyną Łaniewską, które trafiło do sieci przed jej śmiercią
  • Co takiego na wideo powiedziała zmarła aktorka
  • Czy producenci filmu Kogel Mogel 4 zdążyli nagrać sceny z Łaniewską

Po południu informowaliśmy, że Katarzyna Łaniewska nie żyje. O jej śmierci poinformowała rzeczniczka PiS. Wideo, które zrobiono przed jej śmiercią, dzisiaj z pewnością wielu przyprawi o łzy.

Katarzyna Łaniewska i jej ostatni film. Aktorka zmarła 7 grudnia

Zdjęcia do ostatniego filmu Katarzyny Łaniewskiej, którym okazała się czwarta część Kogla Mogla, rozpoczęły się już w czerwcu. Jednak w związku z pandemią wprowadzono szereg obostrzeń, które miały chronić aktorów przed zakażeniem się koronawirusem.

Wszyscy rutynowo byli poddawani testom na obecność SARS-CoV-2. Dzięki nim prace nad filmem mogły przebiegać sprawnie i płynnie. Zdjęcia do produkcji zakończyły się 22 sierpnia.

Zobacz także: Piotr Żyła straszy Polaków. „Pojawiły się objawy” (FOTO)

Chociaż Katarzyna Łaniewska krytykowała poprzednią część produkcji, chętnie wzięła udział w następnej. Wiadomo, że nagrano sceny z Łaniewską, a podczas przerw w kręceniu do sieci trafiło krótkie nagranie, na którym zmarła aktorka opowiada żart. Być może jest to jedna z jej kwestii.

Dla przyjemności? Nikt nie pije, tylko jak jest mus — mówi na wideo, które można zobaczyć na oficjalnym Instagramie filmu.

Filmik jest ostatnim, jaki udostępniono z Katarzyną Łaniewską w roli głównej na Instagramie produkcji. Nagranie trafiło do mediów społecznościowych już 11 sierpnia, ale w świetle dzisiejszych wydarzeń nabiera dodatkowego znaczenia i ma wyjątkowo nostalgiczny wydźwięk.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Katarzyna Łaniewska i Kogel Mogel 4

W komentarzach pojawiają się nowe komentarze od wyraźnie zasmuconych fanów gwiazdy oraz filmu. Internauci łączą się w bólu z rodziną zmarłej aktorki.

Teraz wszyscy z pewnością jeszcze z większym zniecierpliwieniem czekają na premierę Kogla Mogla 4, która jest przewidziana na 6 stycznia 2021 roku. Jego ostatnia część będzie wspaniałym zwieńczeniem pracy aktorskiej Katarzyny Łaniewskiej.

Odeszła od nas w wieku 87 lat. Ogromną popularność przyniosła jej m.in. rola babci Józefiny, gospodyni księdza, w którą wcielała się w serialu TVP Plebania.

Zobacz zdjęcia i wideo:

Chociaż na nagraniu aktorka opowiada niewinny żart, towarzyszy mu smutek i nostalgia.

Na oficjalnym Instagramie filmu można znaleźć kilka ujęć z planu.

Katarzyna Łaniewska
fot. instagram.com/kogelmogel.official

Aktorka odeszła od nas, mając 87 lat.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródła: instagram.com, jastrzabpost.pl, wikipedia.org

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl