Katarzyna Nosowska, którą dobrze kojarzycie z zespołu Hey, przeżywa renesans. Artystka zawiesiła pracę z zespołem, wydała skoczny teledysk i stała się…influencerką! Nie bójmy się tego słowa, liczba jej fanów rośnie, a teraz wokalistka postanowiła odchudzić się z fit-guru – Ewą Chodakowską.

Gdy Katarzyna Nosowska zaczęła nagrywać na Instagramie, zabawne i ironiczne filmiki – oszaleliśmy. Jej cykl a ja, żem jej powiedziała… Okazał się hitem! Całki internet śmiał się razem z Kasią, a do filmików dołączyła m.in. jej przyjaciółka – Agata Kulesza i Dawid Posiadło.

To z czego artystka śmiała się najbardziej – to jej waga. Okazuje się, że żart stał się prawdą, a Kasia postanowiła naprawdę zadbać o kondycje i zrzucić parę kilo. Do pomocy wybrała najlepszą możliwą osobę – Ewę Chodakowską, liderkę, jeżeli chodzi o odchudzanie kobiet w Polsce.

Katarzyna Nosowska odchudza się z Ewą Chodakowską?

Jakiś czas temu Nosowska wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcia, na którym widzimy ją z Ewą. Podpisała je słowami:

– Co za dzień! Kochaneczkowie! Czy Wy to Widzicie??? W lesie, pod Łodzią, doszło do spotkania na szczycie:) Fitilla kontra Fatorra! Ewa jest czułością.

W rozmowie z magazynem Party, Nosowska skomentowała całą sytuację:

– Nie chodzi w niej o to, by ulegać oszalałej modzie na bycie fit, porównywanie się do innych, tylko akceptację siebie takimi, jakimi skonstruowała nas natura, traktowanie swojego ciała z należnym mu szacunkiem. Wszystkie jesteśmy wspaniałe i świadomość własnej wyjątkowości powinna być naszym źródłem siły.

W wywiadzie padły też słowa dot. odchudzania artystki, okazuje się, że internauci mieli rację. Piosenkarka zabiera się na trening z Chodakowską:

– Jestem gabarytową postacią. Lubię jeść, gotować, ale nie lubię się ruszać. Nie robię więc tego, żeby wskoczyć w obcisłą suknię. Chcę wrócić honor swojemu ciału i odzyskać sprawność. Modelką raczej nie zostanę, ale na pewno będę szybciej szła (…) Przyznaję, że jestem na cateringu BeDiet. To jest smaczne, ale nie jest to łatwe, bo nie ma możliwości dokładek. Wydzielane racje żywieniowe to moja jedyna nadzieja! A dziś, choć trudno w to uwierzyć, idę na kijki – przyznała Nosowska.

Na temat całej akcji wypowiedziała się również Ewa Chodakowska:

– Mam nadzieję, że nie odpuści. Liczę na to, że jej droga po lepszą kondycję spotka się ze wsparciem i mądrością ze strony otoczenia. Wierzę, że Kasia stanie się wspaniałą inspiracją dla tych kobiet, które w zdrowym stylu życia doszukiwały się próżności, egoizmu czy fanatyzmu. – dodała.

Trzymacie kciuki za odchudzanie Nosowskiej? 🙂

Chodakowska
Fot.instagram.com @chodakowskaewafanpage
Katarzyna Nosowska
instagram.com/chodakowskaewa

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowości w McDonald’s, na które czekaliśmy od dawna!
  2. To dzięki tej gwieździe Kim Kardashian i Melania Trump przestały nosić naturalne futra
  3. Katarzyna Skrzynecka: „Nie będę ślepo goniła za perfekcyjną sylwetką i dietami”

źródło: plejada.pl