Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Pakosińska w jednej chwili omal nie straciła życia. W ostatnim momencie uratował ją przyszły mąż
Karol Osiński
Karol Osiński 04.12.2020 10:14

Katarzyna Pakosińska w jednej chwili omal nie straciła życia. W ostatnim momencie uratował ją przyszły mąż

Katarzyna Pakosińska
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Pakosińska zdradziła pewną tajemnicę z przeszłości. Niezwykle lubiana artystka kabaretowa opowiedziała, że w pewnym momencie była bardzo blisko utraty życia. Na szczęście w ostatniej chwili uratował ją niejaki Irakli Basilaszwili, gruziński prezenter telewizyjny, który teraz jest jej mężem. Ta sytuacja bardzo zbliżyła parę do siebie, co widoczne jest do dzisiaj. Historia rodem z filmu zakończonego happy endem.

Z tego artykułu dowiesz się

  • Jaką tajemnicę zdradziła Katarzyna Pakosińska
  • W jakiej sytuacji przyszły mąż uratował jej życie
  • Jak Katarzyna Pakosińska wspomina moment poznania przyszłego męża

Katarzyna Pakosińska zdecydowała się opowiedzieć historię, w której zapoznała swojego obecnego męża. Okazało się, że miało to miejsce w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach, które na całe szczęście zakończyły się szczęśliwie dla ich obojga.

Katarzyna Pakosińska o mało nie straciła życia

Znana i powszechnie lubiana aktorka i artystka kabaretowa Katarzyna Pakosińska zdecydowała się opowiedzieć ciekawą historię ze swojego życia, która o mały włos zakończyłaby się bardzo nieszczęśliwie. Na szczęście przypadek sprawił, że wszystko potoczyło się inaczej.

Aktorka od trzech lat jest szczęśliwą żoną gruzińskiego dziennikarza i prezentera telewizyjnego Irakliego Basilaszwiliego. To właśnie jemu zawdzięcza jedną z najważniejszych chwil w swoim życiu. Mężczyzna bowiem dzięki swojej interwencji uratował życie byłej reprezentantki Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Katarzyna w rozmowie z magazynem Kobieta i życie zdecydowała się opowiedzieć, jak dokładnie wyglądał przebieg sytuacji. Aktorka znajdowała się wówczas w Gruzji, kiedy w jednej chwili gorzej się poczuła. Środki, które przepisał jej lekarz tylko pogorszyły jej stan zdrowia. Okazało się, że dostała zapaści.

Los chciał, że w tym samym momencie Irakli przechodził obok pokoju Katarzyny i usłyszał niepokojące dźwięki. Zauważył, że aktorka nie może się ruszyć, zatem natychmiastowo podjął się czynności ratunkowych.

Sparaliżowało mnie. Nie mogłam chodzić, mówić. Gdyby nie jego interwencja, stanęłoby mi serce wspominała Katarzyna Pakosińska.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Małżeństwo Katarzyny Pakosińskiej

W jednym z wywiadów Katarzyna Pakosińska przyznała, że:

Warto było poczekać na tę miłość. Warto było to wszystko przeżyć – cytuje słowa Katarzyny portal viva.pl.

Katarzyna i Irakli wzięli ślub w 2017 roku i chociaż rzadko udzielają się na temat swojego życia prywatnego, to aktorka postanowiła udzielić rąbka tajemnicy na temat małżeństwa z gruzińskim prezenterem telewizyjnym.

Mało kto wiedział dotychczas, że Katarzynę i jej męża dzieli niewielka różnica wieku. Okazuje się, że Irakli jest młodszy od swojej niezwykle charyzmatycznej i pozytywnej małżonki młodszy o 6 lat.

W magazynie Rewia jakiś czas temu Katarzyna zdradziła, że była pełna obaw, w jaki sposób na jej nową miłość zareagują bliscy. Okazało się, że wcale nie było tak źle, a jej mama odparła, że będzie musiała bardziej o siebie dbać.

W dniu ślubu mama powiedział mi: no, Kasiula, twój wybór. Najwyżej będziesz musiała bardziej o siebie dbać – czytamy w magazynie.

To wszystko jest nieistotne, ponieważ para darzy się niezwykle głębokim i szczerym uczuciem. Katarzyna nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia, a nieschodzący uśmiech z jej twarzy jest tego najlepszym dowodem.

O swoim byłym mężu Kasia nie zwykła opowiadać, jednak niegdyś wyznała, że był artystą, a ona została sama z dzieckiem i kredytem, bez pracy i przyjaciół.

Historia rodem z filmu zakończonego happy endem, nieprawdaż?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Pakosińska

Katarzyna Pakosińska zdradziła, że poznała swojego małżonka, kiedy ten podjął się czynności ratujących jej życie.

Katarzyna Pakosińska

Od tamtej pory są ze sobą nierozłączni.

Katarzyna Pakosińska

Katarzyna jest niezwykle szczęśliwa u boku 6 lat młodszego mężczyzny.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: viva.pl