Katarzyna Pakosińska jakiś czas temu przeżyła naprawdę dramatyczne chwile na wyprawie do Gruzji. Musiała być reanimowana! Kto jej pomógł i komu zawdzięcza uratowanie życia? Dlaczego tak bardzo kocha ten kraj pomimo złych wspomnień? Historia jest jak z romantycznego filmu!

Katarzyna Pakosińska – była członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju podczas wyprawy do Gruzji prawie straciła życie. Uratowanie artystki było jeszcze trudniejsze, ponieważ była sama w zamkniętym pokoju i nikt nie mógł jej pomóc. Z pomocą przyszedł przystojny Gruzin, który został u Kasi na dłużej!

Katarzyna Pakosińska – co się jej stało? 

Katarzyna Pakosińska dostała zapaści. Wszystko przez źle dobrane leki. W rozmowie z Super Expressem artystka opowiada z przerażeniem o tym, jak dostała paraliżu całego ciała.

Właśnie to zdarzenie przerwało jej zwiedzanie Gruzji trzy lata temu. To miała być wyprawa życia, los jednak zdecydował inaczej. Potrzebna była reanimacja i wyważenie drzwi. Mimo wszystko wycieczkę może zaliczyć do udanych. Dlaczego? 

Aktorka miała wiele szczęścia – oprócz tego, że wśród członków wyprawy znalazła się osoba, która znała podstawy pierwszej pomocy i uratowała jej życie, znalazła tam również miłość

Kto uratował aktorkę? 

Rycerzem na białym koniu okazał się gruziński dziennikarz Irakli Basilaszwili. Katarzyna Pakosińska leżała sparaliżowana i nie mogła mówić. Na ratunek przyszedł jej… przyszły mąż! Gdyby nie jego szybka reakcja i zachowanie zimnej krwi kto wie, jakby się to skończyło. Bez wątpienia to była miłość od pierwszego wejrzenia i przeznaczenie.

Gdyby nie jego interwencja, stanęłoby mi serce opowiada z przerażeniem Katarzyna Pakosińska w rozmowie z czasopismem Kobieta i życie.

Zauroczona postawą Gruzina Kasia, w ramach podziękowania ucałowała go w policzek wsiadając do samolotu. Kilka miesięcy później byli już zaręczeni. Do oświadczyn doszło w gruziński Dzień Przeznaczenia. Potem trzeba było podjąć trudną decyzję – życie w małżeństwie na dwa kraje byłoby niemożliwe dla zakochanych. Dlatego Irakli przeprowadził się do Polski. A dzisiaj? Dzisiaj są już dwa lata po ślubie! Wspólnie prowadzą firmę organizującą wycieczki do Gruzji i są bardzo ze sobą szczęśliwi! 

Zobacz zdjęcia zakochanych:

Katarzyna Pakosińska
instagram.com/tsinskaro

Katarzyna Pakosińska przez niezwykłe zrządzenie losu poznała swojego męża!

Katarzyna Pakosińska
instagram.com/tsinskaro

Mężczyzna, który uratował jej życie dziś jest jej ukochanym mężem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Karol Strasburger wziął ślub. Jego ukochana jest młodsza o 37 lat
  2. Koniec z pozycją „69”. Teraz pozycja ”68” króluje wśród wszystkich par
  3. Zaręczyny z piekła rodem. Mężczyzna zrobił coś obrzydliwego, internauci: „Sadysta”
  4. Martyna Wojciechowska o tragedii, która ją spotkała. „Długo nie mogłam zrozumieć, dlaczego Rafał umarł”
  5. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Na ceremonii pojawiły się same znane twarze

 

Poprzedni artykułBeata Tyszkiewicz kończy dziś 81 lat. Zobaczcie jej zdjęcia z młodości
Następny artykułKot odwiedza swojego pana w domu starców. To spotkanie wzruszy nawet największego twardziela
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.