Katarzyna Skrzynecka przekazała dramatyczne informacje. Właśnie zmarła bardzo bliska jej osoba, która jak twierdzi, prawdopodobnie chorowała na koronawirusa. Jak podaje pudelek.pl, mężczyzna został wpisany do rejestru jako osoba, która już wyzdrowiała. Skrzynecka podejrzewa, że prowadzone statystyki mogą znacząco mijać się z prawdą. 

Katarzyna Skrzynecka poinformowała, że odszedł bliski członek jej rodziny. Wuj Skrzyneckiej prawdopodobnie został zarażony wirusem COVID-19, jednak według oficjalnych informacji mężczyźnie udało się wygrać walkę z chorobą. Mimo to zmarł. Skrzynecka ma wątpliwości co do wiarygodności oficjalnie przekazywanych informacji.

Zmarł wuj Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka w ostatnim czasie musiała uporać się z wieloma trudnościami. Podczas wywiadu z magazynem Flesz  przekazała przykre informacje. Zmarł jej bliski wuj, który od tygodni był hospitalizowany. 

-Po trzech tygodniach niestety zmarł w wyniku zaawansowanego zapalenia płuc i niewydolności oddechowej wywołanej wirusem. Przeraża mnie fakt, że mimo interwencji jego dzieci, został w klinice wpisany do ewidencji jako „ozdrowiały”, bo test wykonany trzy dni przed śmiercią wykazał, że w organizmie nie ma już aktywnej formy koronawirusa – poinformowała Katarzyna Skrzynecka podczas wywiadu, jak podaje pudelek.pl.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Ministerstwo Zdrowia wysłało pierwsze SMSy. Nie dostałeś? Znamy ich treść
  2. Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich i restauracji? Szumowski zdradził ważne szczegóły, dobra i zła wiadomość
  3. Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich i restauracji? Rzecznik rządu podał szczegóły, wszystko już jasne

Katarzyna Skrzynecka ma wątpliwości 

W związku z zaistniałą sytuacją aktora zaczęła się poważnie zastanawiać nad wiarygodnością oficjalnie przekazywanych informacji. Być może rzeczywistość różni się od danych, jakie są nam znane. 

Strach pomyśleć, ile tysięcy podobnych przekłamań statystyk może się pojawiać! Pacjent wyzdrowiał, ale zmarł. To absurd! Nie szerzę tu żadnych niesprawdzonych plotek, bo jest to sytuacja, która zdarzyła się w mojej bliskiej rodzinie – mówiła Katarzyna Skrzynecka podczas wywiadu.

Sytuacja Katarzyny Skrzyneckiej jest niewątpliwie dramatyczna, jednak wnioski, do jakich doszła aktorka, są rzeczywiście zastanawiające. Już wcześniej podejrzewano, że przekazywane przez rząd wartości nie do końca pokrywają się z prawdą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

katarzyna skrzynecka
fot. instagram.com/katarzyna_skrzynecka/

Zmarł wuj Katarzyny Skrzyneckiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za chwilę się zacznie, lepiej się przygotujcie. Ostrzeżenia płyną z każdej strony
  2. Niewiarygodne odkrycie w Dolinie Śmierci. Ostatni raz był widziany 68 lat temu
  3. Koniec słońca w maju? Prognozy pogody już od poniedziałku zapowiadają opady śniegu
  4. Ekspert złapał się za głowę po wypowiedziach gwiazd o koronawirusie. Edyta Górniak zrobiła szczególnie piorunujące wrażenie
  5. Zagrała jedną świetną rolę i rozpłynęła się w powietrzu. Co się stało z piękną Małgorzatą Snopkiewicz?
  6. Całe województwo może zostać zamknięte? Jest oficjalna odpowiedź ministra Szumowskiego, ma pomysł

Źródło: pudelek.pl 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.