Katarzyna Skrzynecka przechodzi przez cięższy moment w swoim życiu. Pandemia koronawirusa sprawiła, że aktorka ma wielki problem z utrzymaniem stabilności finansowej, a kilka miesięcy temu informowała o braku oszczędności. Jej małżonek Marcin Łopucki jest przerażony tym, co się z nią dzieje. Prosi pilnie o pomoc.

Chociaż sytuacja na świecie w dalszym ciągu nie daje powodów do radości, to Katarzyna Skrzynecka stara się jak najaktywniej spędzać czas i korzysta z mediów społecznościowych, by utrzymywać kontakt ze swoimi fanami. Niestety niedawno dała do zrozumienia, że nie wszystko jest tak jak powinno.

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej poprosił o pomoc 

Niestety sytuacja Katarzyny Skrzyneckiej nie uległa poprawie w ostatnich kilku tygodniach. Aktorka w dalszym ciągu pozostaje na świeczniku, jednak z uwagi na pandemie koronawirusa na antenie pojawia się rzadziej niż wcześniej. Nie oznacza to, że brak jej obowiązków.

Kilka miesięcy temu informowała o braku oszczędności, tłumacząc to, że Polacy mają błędną wizję o stawkach w branży aktorskiej, które są znacznie niższe od tych w Hollywood. Co gorsza, przed tygodniem aktorka dostała informację od teatru, w którym pracowała, że placówka zostaje zamknięta minimum do końca kwietnia, czym podzieliła się z fanami na Instagramie.

– Za oknem kolejny dzień szarugi, bez śniegu, ciemno już od rana… na mailu oficjalne info z teatru: pozostajemy zamknięci do końca kwietnia … … newsów telewizyjnych zgroza słuchać – festiwal hejtu i frustracji… czasem nawet najbardziej kulturalny optymista nie da rady nie powiedzieć k****… – napisała wówczas Katarzyna Skrzynecka.

Od tego momentu małżonek aktorki, Marcin Łopucki jest bardzo zmartwiony, patrząc, jak miłość jego życia się męczy. Wobec tego stara się ją w jakiś sposób rozkręcić, rozweselić lub roześmiać, jednak nie zawsze przynosi to oczekiwane efekty. W związku z tym na swojego Instagrama wrzucił zdjęcie z małżonką, które podpisał ironicznie, prosząc o miłe słowo dla Skrzyneckiej.

– Tyle ostatnio złych informacji, zarządzeń, hejtu, obostrzeń! Że już moja żona, która jest wyjątkową optymistką, miała doła. Staramy się na co dzień wspierać i rozpogadzać, ale bez wszystkich dookoła nie damy rady! POMOŻECIE? Wystarczy jeden miły wpis na stronie mojej kochanej Kasi. Z góry dziękuję. Zatroskany mąż – napisał Marcin Łopucki.

Katarzyna Skrzynecka o koronawirusie

Jakiś czas temu Katarzyna Skrzynecka zszokowała swoich fanów wieścią, że ona i jej bliscy byli zakażeni koronawirusem. Wielu ludzi nie było świadomych tej sytuacji.

–  Mnie i mojej rodzinie udało już się przebrnąć przez wirus na szczęście w formie dość łagodnej, więc mamy to już za sobą. Może i lepiej, mniej się stresujemy, ale nosimy maski wszędzie w miejscach publicznych, ponieważ taki jest obowiązek – mówiła w mediach społecznościowych.

Na szczęście wszystko skończyło się dla niej i rodziny dobrze i po chorobie nie było już śladu. Teraz aktorka czeka tylko na możliwość powrotu do normalności i pełni pracy.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Skrzynecka
fot. instagram.com/marcinlopucki

Marcin Łopucki ironicznie poprosił o pomoc dla małżonki, zachęcając fanów do napisania miłego słowa.

Katarzyna Skrzynecka
fot. instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Ponad tydzień temu aktorka poinformowała, że teatr, w którym pracuje będzie zamknięty do końca kwietnia.

Katarzyna Skrzynecka
fot. instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Jednak na brak obowiązków nie może narzekać.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułTVP wyemitowała film Sylwestra Latkowskiego pt. Amber Gold. Układ Trójmiejski nie umiera nigdy
Następny artykułCzym dziś zajmuje się Paweł Staliński?
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl