Katarzyna Skrzynecka i jej bliscy mieli koronawirusa. Gwiazda napomknęła o tym na jednym z ostatnich filmików na Instagramie. Wszystkim udało się przejść chorobę dosyć łagodnie. Mnie i mojej rodzinie udało już się przebrnąć przez wirus na szczęście w formie dość łagodnej, więc mamy to już za sobą — wyznała na krótkim nagraniu.

Katarzyna Skrzynecka pokusiła się na nieco szokujące wyznanie. Za pośrednictwem Instagrama wyznała swoim fanom, że ona i jej bliscy byli chorzy na koronawirusa.

Katarzyna Skrzynecka i jej bliscy byli chorzy na koronawirusa

O Katarzynie Skrzyneckiej zrobiło się dosyć głośno na początku listopada, kiedy to ostro wypowiedziała się na temat aktualnych obostrzeń. Zrobiła to również za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Oczywiście pod jej wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, na które aktorka czasami odpowiadała. Jeden z nich był szczególnie wymowny.

— I kościółek otwarty, by tłumnie pomodlić się o niewyrzynanie w pień kultury i sztuki — napisała.

Teraz na jednym z filmików gwiazda mimochodem wyznała, że ona i jej bliscy chorowali na COVID-19. Nie było na ten temat żadnego oddzielnego postu, tylko jedno zdanie na wideo, które możemy zobaczyć na Instagramie.

Katarzyna Skrzynecka jest zwolenniczką noszenia maseczek i często robi sobie w nich zdjęcia, które później upublicznia na profilu. Na nagraniu wypowiada się na temat zasłaniania ust i nosa. Przy okazji wyjawiła również, że ona i jej rodzina mieli wykrytego wirusa SARS-CoV-2.

— Skoro maski trzeba nosić dla bezpieczeństwa nas i otoczenia, to trzeba je  nosić i nie ma co jęczeć. […] Mnie i mojej rodzinie udało już się przebrnąć przez wirus na szczęście w formie dość łagodnej, więc mamy to już za sobą. Może i lepiej, mniej się stresujemy, ale nosimy maski wszędzie w miejscach publicznych, ponieważ taki jest obowiązek — powiedziała.

  1. Przed pójściem spać wrzuć do toalety ząbek czosnku. Efekt przejdzie najśmielsze oczekiwania
  2. Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitala
  3. Już zapowiedziano, zacznie się w najbliższą sobotę w całej Polsce. Strajk Kobiet na protest wybrał dzień szczególny dla Polek

Katarzyna Skrzynecka o swojej sytuacji finansowej

W maju Katarzyna Skrzynecka skarżyła się na trudną sytuację finansową, którą spowodował wybuch pandemii. Niemal wszystkie plany, na których pracowała aktorka, musiały zostać wstrzymane ze względu na sytuację epidemiologiczną.

Również nagrania do programu Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie gwiazda występuje w roli jurora, stanęły w martwym punkcie. Przez długi czas telewizja musiała puszczać powtórki z muzycznego show.

O swojej sytuacji materialnej Skrzynecka wspominała w rozmowie z dwutygodnikiem Flesz. Zdradziła wtedy, że jej finanse nie są w najlepszym stanie.

— Tak jak wszyscy, staramy się szukać szans, by nie popaść w długi, ubiegamy się o zamrożenie spłaty kredytu mieszkaniowego na trzy miesiące, składamy podania o „postojowe” w ZUS-ie, na który od lat łożymy miesięcznie wysokie kwoty — wyznała w maju.

Cieszymy się, że aktorce oraz jej rodzinie nic się nie stało. Trzeba przyznać, że aktorka odpowiedzialne podchodzi do tego tematu.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez KATARZYNA SKRZYNECKA (@katarzyna_skrzynecka_official)

 Na nagraniu gwiazda mimochodem wspomniała, że ona i jej bliscy byli chorzy.

Katarzyna Skrzynecka
fot. instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Gwiazda jest zwolenniczką noszenia maseczek.

Katarzyna Skrzynecka
fot. instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Jednak pod każdym zdjęciem lub filmikiem z maseczką aktorka wyłącza możliwość komentowania, ponieważ nie chce żadnych „wojen internautów” w tym temacie.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Jutro szykujcie się na kompletny paraliż. Punkt 16 wyjadą na ulice, chcą zablokować wszystko
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Siwiec przekazała światu radosną nowinę. Wszyscy patrzą tylko na jej brzuszek, gratulacje spływają z całej Polski
  4. Tragedia w rodzinie Matyldy i Mateusza Damięckich. ”Jego serduszko się zatrzymało, a my wraz z nim”, nie żyje Edward Stankiewicz
  5. Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
  6. Kot nie rozpoznaje swojego psiego przyjaciela po strzyżeniu. Reakcja odbiera mowę
  7. Tragiczna śmierć znanego piłkarza. Miał tylko 33 lata, był prawdziwą legendą swojego klubu

Źródła: instagram.com, jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułMinister zdrowia zabrał głos ws. powrotu dzieci do szkół. Padła konkretna data
Następny artykułNowe obostrzenia, chcą limitu do pięciu osób przy wigilijnych stołach. Dobry pomysł?
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl