Katarzyna Skrzynecka miała wypadek, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Jurorka programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo opublikowała na swoim profilu zdjęcie w gipsie. Jak doszło do wypadku?

Za pomocą mediów społecznościowych Katarzyna Skrzynecka poinformowała swoich fanów, że uległa wypadkowi – aktorka zamieściła zdjęcie, na którym siedzi w samochodzie, a jej prawa ręka – już w gipsie – obwiązana jest chustą. Co się stało?

Katarzyna Skrzynecka miała wypadek

Katarzyna Skrzynecka na swoim Instagramie umieściła niepokojące zdjęcie, na którym informuje fanów, że miała wypadek. Gwiazda złamała prawą rękę, która cała jest w gipsie. Mimo to Katarzyna Skrzynecka nie zwalnia tępa i nadal pracuje w teatrze. Zdjęcie w gipsie zrobiła w busie, w drodze na spektakl. 

– W trasie teatralnej z Ekipą Teatru Capitol.Kiedy kota nie ma” dziś zagramy w Lubinie. I tylko jeden szczegół nie pasuje do obrazka. Oj, cholernie mi nie pasuje-shit happens. Nie w takich tarapatach się grywało. Złamasy-nie pękamy– napisała pod postem.

Zdjęcie Katarzyny Skrzyneckiej po wypadku w Galerii 

Gwiazda nie poinformowała, jaka jest przyczyna wypadku. W komentarzach nie brakuje życzeń powrotu do zdrowia dla aktorki, także od kolegów z branży. Swoje wsparcie wyrazili także: Joanna Koroniewska, Agata Młynarska, czy Tomasz Ciachorowski.

Trzymaj się dzielna kobieto
-Zdrówka!
Niech ci gips lekkim będzie, buziaki– piszą w komentarzach. 

Kim jest Katarzyna Skrzynecka?

Katarzyna Skrzynecka jest piosenkarką, aktorką, a także osobowością telewizyjną. zadebiutowała w 1985 r., w filmie telewizyjnym Pewnego letniego dnia. Mogliśmy ją oglądać także jako prowadzącą kilka edycji programu Taniec z Gwiazdami, a teraz zasiada w jury w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który zresztą w przeszłości wygrała.

Gra w teatrze Capitol, gdzie ze spektaklami przejeżdża całą Polskę. W 2009 r. poślubiła Marcina Łopuckiego. Para długo starała się o dziecko. Aktorce mimo problemów udało się zajść w ciążę. W 2011 przyszła na świat ich córka. Małżonkowie nadali jej imię o greckim rodowodzie Alikia Ilia.

ZOBACZ ZDJĘCIA KATARZYNY SKRZYNECKIEJ:

katarzyna skrzynecka
instagram.com/katarzyna_skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka jest piosenkarką, aktorką i osobowością telewizyjną.