Katarzyna Skrzynecka udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie przygotowań do Mistrzostw Świata w Katarze. Internauci nie mogli wytrzymać ze śmiechu.

Niedawno rozpoczął się mundial, na który długo czekali wszyscy fani sportowej rozgrywki. Kraje z całego globu zmierzą się o prestiżowy tytuł i wyjątkowy puchar. Internet obiegło zdjęcie z przygotowań, na które nie można spojrzeć bez uśmiechu.

Katarzyna Skrzynecka rozbawiona zdjęciem z Kataru

Na najbliższe tygodnie azjatyckie państwo stało się światową stolicą piłki nożnej. Jako organizatorzy muszą postawić na przepych i prawdziwe show, by skupić uwagę mediów. Nie wszystko jednak da się przewidzieć.

Katarzyna Skrzynecka przekazała w mediach społecznościowych zdjęcie, które w krótkim czasie zrobiło prawdziwą furorę w internecie. Chodzi o wypompowaną podobiznę pucharu, który trafi do zwycięzców turnieju.

Niestety bez powietrza nie prezentuje się on tak majestatycznie. Co więcej, stał się obiektem żartów internautów, ponieważ na prezentowanym zdjęciu przypomina bardziej męskie przyrodzenie niż nagrodę dla najlepszego kraju na świecie.

A tymczasem na FIFA… To zdjęcie i złamany „fifuś” przesłane przez znajomych zrobiło mi dziś dzień czego i Państwu serdecznie życzę — pisała rozbawiona Katarzyna Skrzynecka.

Aktorka wprowadziła internautów w dobry nastrój

W mediach społecznościowych chętnie komunikuje się z obserwatorami, by pokazać im zawodowe oraz prywatne życie. Mundial jest świetną okazją do wspólnego podjęcia tematu piłki nożnej, która jest tak popularna w naszym kraju.

Katarzyna Skrzynecka podeszła do poważnego na skalę światową tematu ze znanym sobie dystansem i humorem. Internauci z entuzjazmem przyjęli jej post. W komentarzach również nie powstrzymali się od śmiechu.

Faktycznie to zdjęcie poprawia humor.

— Dziękuję, faktycznie też się uśmiałam.

— Dobre — komentowano.

Miejmy nadzieję, że podczas sobotniego meczu Polski z Arabią Saudyjską nasze humory będą równie pozytywne. Początek rozgrywki już o godzinie 14:00.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

      1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
      2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
      3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi